WooCommerce Subscriptions 3.0.9 - en to hr translation catalogue (1264 entries)

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is number of subscriptions that were checked and did not need repairs. There's a space at the beginning!
en:  %d other subscription was checked and did not need any repairs. | %d other subscriptions were checked and did not need any repairs.
hr[0]: %d druga pretplata je provjerena i nije trebala popravke.

note: translators: placeholder is next payment's date
en:  Next payment is due %s.
hr: Sljedeća uplata dospijeva %s.

en:  Subscription Created
hr: Pretplata je stvorena

en:  Subscription Deleted
hr: Pretplata je izbrisana

en:  Subscription Switched
hr: Promijenjena pretplata

en:  Subscription Updated
hr: Pretplata je ažurirana

note: translators: placeholder is an order type.
en: "%s" is not a valid new order type.
hr: &quot;%s&quot; nije valjana nova vrsta narudžbe.

en: $0 Initial Checkout
hr: 0 $ Početna naplata

en: $type passed to the function was not a string.
hr: $type proslijeđen funkciji nije bio niz.

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string (e.g. "£10 / month" )
en: %1$s %2$s then %3$s
hr: %1$s %2$s zatim %3$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: subscription period (e.g. "month" or "3 months")
en: %1$s %2$s then %3$s / %4$s | %1$s %2$s then %3$s every %4$s
hr[0]: %1$s %2$s zatim %3$s / %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount string, 4$: payment day of the week (e.g. "$15 up front, then $10 every Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s
hr: %1$s %2$s zatim %3$s svakih %4$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front" ), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "2nd week"), 5$: day of the week (e.g. "Thursday"); (e.g. "$10 up front, then $20 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s %2$s then %3$s every %4$s on %5$s
hr: %1$s %2$s zatim %3$s svakih %4$s na %5$s

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month of year (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s each year
hr: %1$s %2$s pa %3$s na %4$s %5$s svake godine

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: month (e.g. "March"), 5$: day of the month (e.g. "23rd"), 6$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on %4$s %5$s every %6$s year
hr: %1$s %2$s zatim %3$s na %4$s %5$s svake %6$s godine

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"), 5$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s day of every %5$s month
hr: %1$s %2$s zatim %3$s %4$s dana svakog %5$s mjeseca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: day of the month (e.g. "23rd"); (e.g. "$10 up front then $40 on the 23rd of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the %4$s of each month
hr: %1$s %2$s pa %3$s %4$s svakog mjeseca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount; (e.g. "$10 up front then $30 on the last day of each month")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of each month
hr: %1$s %2$s zatim %3$s posljednjeg dana svakog mjeseca

note: translators: 1$: initial amount, 2$: initial description (e.g. "up front"), 3$: recurring amount, 4$: interval (e.g. "3rd")
en: %1$s %2$s then %3$s on the last day of every %4$s month
hr: %1$s %2$s zatim %3$s posljednjeg dana svakog %4$s mjeseca

note: translators: 1: user display name 2: user ID 3: user email
en: %1$s (#%2$s &ndash; %3$s)
hr: %1$s (#%2$s – %3$s)

note: translators: 1$: is the "You have already subscribed to this product" notice, 2$-4$: opening/closing link tags, 3$: an order number
en: %1$s Complete payment on %2$sOrder %3$s%4$s to be able to change your subscription.
hr: %1$s Dovršite plaćanje na %2$sNaručite %3$s%4$s da biste mogli promijeniti svoju pretplatu.

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: trial length (e.g. "3 weeks")
en: %1$s after %2$s free trial
hr: %1$s nakon %2$s besplatnog probnog perioda

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years with 2 months free trial"), 2$: signup fee price (e.g. "and a $30 sign-up fee").
en: %1$s and a %2$s sign-up fee
hr: %1$s i %2$s naknada za registraciju

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: day of the week (e.g. "$10 every Wednesday") translators: %1$: recurring amount (e.g. "$15"), %2$: subscription period (e.g. "month") (e.g. "$15 every 2nd month")
en: %1$s every %2$s
hr: %1$s svakih %2$s

note: translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday"). translators: 1$: recurring amount string, 2$: period, 3$: day of the week (e.g. "$10 every 2nd week on Wednesday")
en: %1$s every %2$s on %3$s
hr: %1$s svakih %2$s na %3$s

note: translators: $1: formatted order total for the order, $2: number of items bought
en: %1$s for %2$d item | %1$s for %2$d items
hr[0]: %1$s za %2$d stavku

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years"). translators: 1$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year"), 2$: length (e.g. "4 years")
en: %1$s for %2$s
hr: %1$s za %2$s

note: translators: 1$: trial length (e.g. "3 weeks"), 2$: subscription string (e.g. "$10 up front then $5 on March 23rd every 3rd year")
en: %1$s free trial then %2$s
hr: %1$s besplatno probno razdoblje, a zatim %2$s

note: translators: %1$s refers to the price. This string is meant to prefix another string below, e.g. "$5 now, and $5 on March 15th each year"
en: %1$s now, and
hr: %1$s sada i

note: translators: 1$: <price> on, 2$: <date>, 3$: <month> each year (e.g. "$15 on March 15th each year"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s each year
hr: %1$s na %2$s %3$s svake godine

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd"). translators: 1$: recurring amount, 2$: month (e.g. "March"), 3$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$15 on March 15th every 3rd year")
en: %1$s on %2$s %3$s every %4$s year
hr: %1$s na %2$s %3$s svake %4$s godine

note: translators: 1$: <price> on the, 2$: <date> day of every, 3$: <interval> month (e.g. "$10 on the 23rd day of every 2nd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s day of every %3$s month
hr: %1$s na %2$s dan svakog %3$s mjeseca

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: day of the month (e.g. "23rd") (e.g. "$5 every 23rd of each month")
en: %1$s on the %2$s of each month
hr: %1$s %2$s svakog mjeseca

note: translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month"). translators: 1$: recurring amount, 2$: interval (e.g. "3rd") (e.g. "$10 on the last day of every 3rd month")
en: %1$s on the last day of every %2$s month
hr: %1$s posljednjeg dana svakog %2$s mjeseca

note: translators: 1$: is the number of subscriptions not updated, 2$: is the error message
en: %1$s subscription could not be updated: %2$s | %1$s subscriptions could not be updated: %2$s
hr[0]: Pretplata %1$s nije se mogla ažurirati: %2$s

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: 1$: new status (e.g. "Cancel"), 2$: blog name
en: %1$s subscription event triggered at %2$s
hr: Događaj pretplate %1$s pokrenut u %2$s

note: translators: 1$: subscription string (e.g. "$15 on March 15th every 3 years for 6 years"), 2$: trial length (e.g.: "with 4 months free trial").
en: %1$s with %2$s free trial
hr: %1$s uz %2$s besplatno probno razdoblje

[ctx: Subscription title on admin table. (e.g.: #211 for John Doe)]
note: translators: $1: is opening link, $2: is subscription order number, $3: is closing link tag, $4: is user's name
en: %1$s#%2$s%3$s for %4$s
hr: %1$s#%2$s%3$s za %4$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sAdd a subscription product &raquo;%2$s
hr: %1$sDodajte pretplatnički proizvod »%2$s

note: translators: placeholers are link tags: 1$-2$ new subscription page, 3$-4$: docs on woocommerce.com
en: %1$sAdd a subscription%2$s now or %3$slearn more%4$s about the new interface.
hr: %1$sDodajte pretplatu%2$s sada ili %3$saznajte više%4$s o novom sučelju.

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as type pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "<em>", 5$: "</em>", 6$: "<em>", 7$: "</em>", 8$: "</p>"
en: %1$sChoose Subscription%2$s%3$sThe WooCommerce Subscriptions extension adds two new subscription product types - %4$sSimple subscription%5$s and %6$sVariable subscription%7$s.%8$s
hr: %1$sOdaberite pretplatu%2$s%3$sProširenje WooCommerce Subscriptions dodaje dvije nove vrste proizvoda pretplate - %4$sJednostavnu pretplatu%5$s i %6$sVarijabilnu pretplatu%7$s.%8$s

note: translators: placeholders are opening/closing tags linking to documentation on outdated templates.
en: %1$sLearn how to update%2$s
hr: %1$s Saznajte kako ažurirati %2$s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: %1$sLearn more about managing subscriptions &raquo;%2$s
hr: %1$sSaznajte više o upravljanju pretplatama »%2$s

note: translators: placeholders are opening and closing tags.
en: %1$sNote:%2$s Orders which are related to subscriptions will not be included in the orders affected by these settings.
hr: %1$sNapomena:%2$s Narudžbe koje se odnose na pretplate neće biti uključene u narudžbe na koje utječu ove postavke.

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$2: opening and closing <a> tags $3: order's order number $4: date of order in <time> element
en: %1$sOrder #%3$s%2$s (%4$s)
hr: %1$sNarudžba #%3$s%2$s (%4$s)

note: translators: placeholders are opening and closing strong tags.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are enabled on your account%2$s. All subscription management features are now enabled. Happy selling!
hr: %1$sPayPal referentne transakcije omogućene su na vašem računu%2$s. Sve značajke upravljanja pretplatom sada su omogućene. Sretna prodaja!

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s, some subscription management features are not enabled. Please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
hr: %1$sPayPal referentne transakcije nisu omogućene na vašem računu%2$s, neke značajke upravljanja pretplatom nisu omogućene. Kontaktirajte PayPal i zatražite %3$senable PayPal referentne transakcije%4$s na vašem računu. %5$sProvjerite PayPal račun%6$s %3$sSaznajte više %7$s

note: translators: opening/closing tags - links to documentation.
en: %1$sPayPal Reference Transactions are not enabled on your account%2$s. If you wish to use PayPal Reference Transactions with Subscriptions, please contact PayPal and request they %3$senable PayPal Reference Transactions%4$s on your account. %5$sCheck PayPal Account%6$s  %3$sLearn more %7$s
hr: %1$sPayPal referentne transakcije nisu omogućene na vašem računu%2$s. Ako želite koristiti PayPal referentne transakcije s pretplatama, kontaktirajte PayPal i zatražite %3$senable PayPal referentne transakcije%4$s na vašem računu. %5$sProvjerite PayPal račun%6$s %3$sSaznajte više %7$s

[ctx: used in admin pointer script params in javascript as price pointer content]
note: translators: placeholders are for HTML tags. They are 1$: "<h3>", 2$: "</h3>", 3$: "<p>", 4$: "</p>"
en: %1$sSet a Price%2$s%3$sSubscription prices are a little different to other product prices. For a subscription, you can set a billing period, length, sign-up fee and free trial.%4$s
hr: %1$sPostavite cijenu%2$s%3$sCijene pretplate malo se razlikuju od cijena ostalih proizvoda. Za pretplatu možete postaviti razdoblje naplate, duljinu, naknadu za registraciju i besplatno probno razdoblje.%4$s

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3: active version of Subscriptions, 4: current version of Subscriptions, 5-6: opening/closing tags linked to ticket form, 7-8: opening/closing tags linked to documentation.
en: %1$sWarning!%2$s It appears that you have downgraded %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s from %3$s to %4$s. Downgrading the plugin in this way may cause issues. Please update to %3$s or higher, or %5$sopen a new support ticket%6$s for further assistance. %7$sLearn more &raquo;%8$s
hr: %1$sUpozorenje!%2$s Čini se da ste vratili %1$sWooCommerce Pretplate%2$s sa %3$s na %4$s. Vraćanje dodatka na stariju verziju na ovaj način može uzrokovati probleme. Ažurirajte na %3$s ili noviju ili %5$otvorite novu kartu za podršku%6$s za dodatnu pomoć. %7$sSaznajte više »%8$s

note: translators: 1-2: opening/closing <b> tags, 3: Subscriptions version.
en: %1$sWarning!%2$s We can see the %1$sWooCommerce Subscriptions Early Renewal%2$s plugin is active. Version %3$s of %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s comes with that plugin's functionality packaged into the core plugin. Please deactivate WooCommerce Subscriptions Early Renewal to avoid any conflicts.
hr: %1$sUpozorenje!%2$s Vidimo da je dodatak za ranu obnovu %2$s %1$sWooCommerce aktivan. Verzija %3$s %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s dolazi s funkcionalnošću tog dodatka upakiranom u osnovni dodatak. Molimo deaktivirajte ranu obnovu WooCommerce pretplata kako biste izbjegli bilo kakve sukobe.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags, 3-4: opening/closing tags linked to ticket form.
en: %1$sWarning!%2$s We discovered an issue in %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s that may cause your subscription renewal order and customer subscription caches to contain invalid data. For information about how to update the cached data, please %3$sopen a new support ticket%4$s.
hr: %1$sUpozorenje!%2$s Otkrili smo problem u %1$sWooCommerce Subscriptions 2.3.0 - 2.3.2%2$s koji može uzrokovati da vaša narudžba za obnovu pretplate i predmemorija pretplate korisnika sadrže nevažeće podatke. Za informacije o tome kako ažurirati podatke iz predmemorije, %3$otvorite novu kartu za podršku%4$s.

note: translators: $1-$2: opening and closing <strong> tags, $3-$4: opening and closing <em> tags
en: %1$sWooCommerce Subscriptions Installed%2$s &#8211; %3$sYou're ready to start selling subscriptions!%4$s
hr: Instalirane su %1$sWooCommerce pretplate%2$s – %3$sSpremni ste za početak prodaje pretplata!%4$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$-4$: link tags, takes to woocommerce plugin on wp.org, 5$-6$: opening and closing link tags, leads to plugins.php in admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for WooCommerce Subscriptions to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
hr: %1$sWooCommerce Pretplate su neaktivne.%2$s Dodatak %3$sWooCommerce%4$s mora biti aktivan da bi WooCommerce pretplate funkcionirale. Molimo %5$sinstalirajte i aktivirajte WooCommerce »%6$s

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags, 3$: minimum supported WooCommerce version, 4$-5$: opening and closing link tags, leads to plugin admin
en: %1$sWooCommerce Subscriptions is inactive.%2$s This version of Subscriptions requires WooCommerce %3$s or newer. Please %4$supdate WooCommerce to version %3$s or newer &raquo;%5$s
hr: %1$sWooCommerce Pretplate su neaktivne.%2$s Ova verzija Pretplata zahtijeva WooCommerce %3$s ili noviju. Molimo %4$ažurirajte WooCommerce na verziju %3$s ili noviju »%5$s

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s current subscriptions
hr: %2$s %1$s trenutačne pretplate

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s ended subscriptions
hr: %2$s %1$s je završio pretplate

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s new subscriptions
hr: %2$s %1$s nove pretplate

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription cancellations
hr: %2$s %1$s otkazivanje pretplate

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription renewals
hr: %2$s %1$s obnove pretplate

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription resubscribes
hr: %2$s %1$s pretplata ponovo se pretplati

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription signups
hr: %2$s %1$s pretplatne prijave

note: translators: 2: link opening tag, 1: subscription count and closing tag.
en: %2$s %1$s subscription switches
hr: %2$s %1$s pretplata se mijenja

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s cancellation%3$s subscription cancellations this month | %2$s%1$s cancellations%3$s subscription cancellations this month
hr[0]: %2$s%1$s otkazivanje%3$s otkazivanje pretplate ovog mjeseca

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s renewal%3$s subscription renewals this month | %2$s%1$s renewals%3$s subscription renewals this month
hr[0]: %2$s%1$s obnova%3$s obnove pretplate ovog mjeseca

note: translators: 1$: count, 2$ and 3$ are opening and closing strong tags, respectively.
en: %2$s%1$s signup%3$s subscription signups this month | %2$s%1$s signups%3$s subscription signups this month
hr[0]: %2$s%1$s prijava%3$s pretplatne prijave ovog mjeseca

note: translators: %d: retry count.
en: %d Cancelled Payment Retry | %d Cancelled Payment Retries
hr[0]: %d otkazan ponovni pokušaj plaćanja

note: translators: %d: retry count.
en: %d Failed Payment Retry | %d Failed Payment Retries
hr[0]: %d neuspjeli pokušaj ponovnog plaćanja

note: translators: %d: retry count.
en: %d Pending Payment Retry | %d Pending Payment Retries
hr[0]: %d Ponovni pokušaj plaćanja na čekanju

note: translators: %d: retry count.
en: %d Processing Payment Retry | %d Processing Payment Retries
hr[0]: %d Obrada ponovnog pokušaja plaćanja

note: translators: %d: retry count.
en: %d Successful Payment Retry | %d Successful Payment Retries
hr[0]: %d pokušaj ponovnog uspješnog plaćanja

note: translators: %d refers to the number of times we have detected cache update failures
en: %d failures | %d failure
hr[0]: %d kvarova

note: translators: %d: item count.
en: %d item | %d items
hr[0]: %d stavka

note: translators: placeholder is blogname
en: %s - Order
hr: %s - Narudžba

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: %s ago
hr: prije %s

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s average renewal amount
hr: %s prosječni iznos obnove

note: translators: placeholder is a number of days.
en: %s day | a %s-day
hr[0]: %s dan

note: translators: placeholder is a number of day with language specific suffix applied (e.g. "1st", "3rd", "5th", etc...)
en: %s day of the month
hr: %s dan u mjesecu

note: translators: placeholder is a day of the week
en: %s each week
hr: %s svaki tjedan

note: translators: placeholder is a number of months.
en: %s month | a %s-month
hr[0]: %s mjesec

note: translators: %s: subscription net gain (with percentage).
en: %s net subscription gain
hr: %s neto dobitak od pretplate

note: translators: %s: subscription net loss (with percentage).
en: %s net subscription loss
hr: %s neto gubitak pretplate

note: translators: placeholder is recurring amount. translators: placeholder is recurring amount
en: %s on the last day of each month
hr: %s posljednjeg dana svakog mjeseca

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal income in this period
hr: %s prihod od obnove u ovom razdoblju

note: translators: %s: renewal count.
en: %s renewal orders
hr: %s naloga za obnovu

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s renewal revenue in this period
hr: %s prihod od obnove u ovom razdoblju

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue recovered
hr: Oporavljen prihod od obnove: %s

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s renewal revenue this month
hr: %s prihod od obnove ovog mjeseca

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s resubscribe revenue in this period
hr: %s prihod od ponovne pretplate u ovom razdoblju

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts failed
hr: %s pokušaja ponovnog pokušaja nisu uspjeli

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts pending
hr: %s pokušaja ponovnog pokušaja na čekanju

note: translators: %s: retry count.
en: %s retry attempts succeeded
hr: %s pokušaja ponovnog pokušaja je uspjelo

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s signup revenue in this period
hr: %s prihoda od registracije u ovom razdoblju

note: translators: %s: formatted amount.
en: %s signup revenue this month
hr: %s prihod od registracije ovog mjeseca

note: translators: placeholder is the number of subscriptions updated
en: %s subscription status changed. | %s subscription statuses changed.
hr[0]: %s status pretplate je promijenjen.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: %s switch revenue in this period
hr: %s prihod od promjene u ovom razdoblju

note: translators: placeholder is a number of weeks.
en: %s week | a %s-week
hr[0]: %s tjedan

note: translators: placeholder is a number of years.
en: %s year | a %s-year
hr[0]: %s godina

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags translators: placeholders are opening and closing anchor tags linking to documentation
en: %sLearn more &raquo;%s
hr: %sSaznajte više »%s

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{execution_time}", which will be replaced on front end with actual time
en: (in %s seconds)
hr: (za %s sekundi)

[ctx: includes tax]
note: translators: placeholder is price string, denotes tax included in cart/order total
en: (includes %s)
hr: (uključuje %s)

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 day..."]
en: 1 day
hr: 1 dan

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 month..."]
en: 1 month
hr: 1 mjesec

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 week..."]
en: 1 week
hr: 1 Tjedan

[ctx: Subscription lengths. e.g. "For 1 year..."]
en: 1 year
hr: 1 godina

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: A fatal error has occurred while processing a recent subscription payment with PayPal. Please %1$sopen a new ticket at WooCommerce Support%3$s immediately to get this resolved. %2$sLearn more &raquo;%3$s
hr: Došlo je do fatalne pogreške tijekom obrade nedavne uplate pretplate putem PayPala. Molimo %1$otvorite novu kartu na WooCommerce Support%3$s odmah kako biste to riješili. %2$sSaznajte više »%3$s

en: A product displays a button with the text "Add to cart". By default, a subscription changes this to "Sign up now". You can customise the button text for subscriptions here.
hr: Proizvod prikazuje gumb s tekstom &quot;Dodaj u košaricu&quot;. Prema zadanim postavkama, pretplata to mijenja u &quot;Prijavite se sada&quot;. Ovdje možete prilagoditi tekst gumba za pretplate.

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been cancelled. Their subscription's details are as follows:
hr: Pretplata koja pripada %1$s je otkazana. Podaci o njihovoj pretplati su sljedeći:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has been suspended by the user. Their subscription's details are as follows:
hr: Korisnik je obustavio pretplatu koja pripada %1$s. Podaci o njihovoj pretplati su sljedeći:

note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: A subscription belonging to %1$s has expired. Their subscription's details are as follows:
hr: Pretplata koja pripada %1$s je istekla. Podaci o njihovoj pretplati su sljedeći:

en: A subscription has been removed from your cart. Due to payment gateway restrictions, different subscription products can not be purchased at the same time.
hr: Pretplata je uklonjena iz vaše košarice. Zbog ograničenja pristupnika plaćanja, različiti pretplatnički proizvodi ne mogu se kupiti u isto vrijeme.

en: A subscription has been removed from your cart. Products and subscriptions can not be purchased at the same time.
hr: Pretplata je uklonjena iz vaše košarice. Proizvodi i pretplate ne mogu se kupiti u isto vrijeme.

en: A subscription renewal has been removed from your cart. Multiple subscriptions can not be purchased at the same time.
hr: Obnova pretplate uklonjena je iz vaše košarice. Više pretplata se ne može kupiti istovremeno.

en: About WooCommerce Subscriptions
hr: O pretplatama na WooCommerce

en: Accept Early Renewal Payments
hr: Prihvatite plaćanje prijevremene obnove

en: Accept Early Renewal Payments via a Modal
hr: Prihvatite plaćanja za ranu obnovu putem Modala

en: Accept Manual Renewals
hr: Prihvatite ručne obnove

en: Actions
hr: Radnje

[ctx: an action on a subscription]
en: Activate
hr: Aktivirati

[ctx: Subscription status]
en: Active
hr: Aktivan

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Aktivan <span class="count">(%s)</span>

[ctx: label for the system status page]
en: Active Product Key
hr: Aktivni ključ proizvoda

en: Active Subscriptions
hr: Aktivne pretplate

note: translators: %s: help tip.
en: Active Subscriptions %s
hr: Aktivne pretplate %s

note: translators: %d refers to the number of payments the coupon can be used for.
en: Active for %d payment | Active for %d payments
hr[0]: Aktivan za %d plaćanje

en: Active for unlimited payments
hr: Aktivan za neograničena plaćanja

en: Active for x payments
hr: Aktivan za x plaćanja

en: Active subscriber?
hr: Aktivan pretplatnik?

en: Add
hr: Dodati

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New Retry
hr: Dodaj novi pokušaj

[ctx: custom post type setting]
en: Add New Subscription
hr: Dodaj novu pretplatu

[ctx: custom post type setting]
en: Add Subscription
hr: Dodajte pretplatu

en: Add a Subscription Product
hr: Dodajte proizvod na pretplatu

[ctx: label on button, imperative]
en: Add payment
hr: Dodajte plaćanje

[ctx: text on button on checkout page]
en: Add payment method
hr: Dodajte način plaćanja

[ctx: the page title of the add payment method form]
en: Add payment method
hr: Dodajte način plaćanja

en: Add to Cart Button Text
hr: Tekst gumba Dodaj u košaricu

en: Address
hr: Adresa

en: Affected event: | Affected events:
hr[0]: Zahvaćeni događaj:

en: Align Subscription Renewal Day
hr: Dan obnove pretplate Align

[ctx: used in the general subscription options page]
note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Align subscription renewal to a specific day of the week, month or year. For example, the first day of the month. %1$sLearn more%2$s.
hr: Poravnajte obnovu pretplate s određenim danom u tjednu, mjesecu ili godini. Na primjer, prvi dan u mjesecu. %1$sSaznajte više%2$s.

en: Align the payment date for all customers who purchase this subscription to a specific day of the week or month.
hr: Poravnajte datum plaćanja za sve kupce koji kupe ovu pretplatu s određenim danom u tjednu ili mjesecu.

[ctx: used in subscription product edit screen]
note: translators: placeholder is a year (e.g. "2016")
en: Align the payment date for this subscription to a specific day of the year. If the date has already taken place this year, the first payment will be processed in %s. Set the day to 0 to disable payment syncing for this product.
hr: Poravnajte datum plaćanja za ovu pretplatu s određenim danom u godini. Ako se datum već dogodio ove godine, prva uplata će biti obrađena u %s. Postavite dan na 0 da biste onemogućili sinkronizaciju plaćanja za ovaj proizvod.

en: All linked subscription items have been removed from the cart.
hr: Svi povezani artikli pretplate uklonjeni su iz košarice.

[ctx: Used in WooCommerce by removed item notification: "_All linked subscription items were_ removed. Undo?" Filter for item title.]
en: All linked subscription items were
hr: Sve povezane stavke pretplate bile su

en: All orders types
hr: Sve vrste narudžbi

en: Allow $0 initial checkout without a payment method.
hr: Dopustite početnu naplatu od 0 USD bez načina plaćanja.

en: Allow Switching
hr: Dopusti prebacivanje

en: Allow a subscription product to be purchased with other products and subscriptions in the same transaction.
hr: Dopustite kupnju proizvoda na pretplatu s drugim proizvodima i pretplatama u istoj transakciji.

en: Allow a subscription product with a $0 initial payment to be purchased without providing a payment method. The customer will be required to provide a payment method at the end of the initial period to keep the subscription active.
hr: Dopustite kupnju proizvoda na pretplatu s početnom uplatom od 0 USD bez navođenja načina plaćanja. Kupac će morati navesti način plaćanja na kraju početnog razdoblja kako bi pretplata ostala aktivna.

note: translators: 1-2: opening/closing <strong> tags , 2-3: opening/closing tags for a link to docs on early renewal.
en: Allow customers to bypass the checkout and renew their subscription early from their %1$sMy Account > View Subscription%2$s page. %3$sLearn more.%4$s
hr: Omogućite korisnicima da zaobiđu naplatu i unaprijed obnove svoju pretplatu na stranici %1$sMoj račun &gt; Prikaži pretplatu%2$s. %3$sSaznajte više.%4$s

en: Allow customers to turn on and off automatic renewals from their View Subscription page.
hr: Omogućite korisnicima da uključe i isključe automatske obnove sa svoje stranice Pregled pretplate.

en: Allow multiple subscriptions and products to be purchased simultaneously.
hr: Omogućite istovremenu kupnju više pretplata i proizvoda.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Allow subscribers to switch (upgrade or downgrade) between different subscriptions. %1$sLearn more%2$s.
hr: Dopustite pretplatnicima prelazak (nadogradnja ili niža verzija) između različitih pretplata. %1$sSaznajte više%2$s.

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Always
hr: Stalno

en: An error has occurred while processing a recent subscription related event. For steps on how to fix the affected subscription and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s. | An error has occurred while processing recent subscription related events. For steps on how to fix the affected subscriptions and to learn more about the possible causes of this error, please read our guide %1$shere%2$s.
hr[0]: Došlo je do pogreške prilikom obrade nedavnog događaja povezanog s pretplatom. Za korake o tome kako popraviti zahvaćenu pretplatu i saznati više o mogućim uzrocima ove pogreške, pročitajte naš vodič %1$ovdje%2$s.

en: An error occurred, please try again or try an alternate form of payment.
hr: Došlo je do pogreške, pokušajte ponovno ili pokušajte s alternativnim oblikom plaćanja.

[ctx: Trial period dropdown's description in pricing fields]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
hr: Neobavezno razdoblje čekanja prije naplate prvog ponavljajućeg plaćanja. Svaka naknada za registraciju i dalje će se naplaćivati na početku pretplate. %s

[ctx: Trial period field tooltip on Edit Product administration screen]
note: translators: placeholder is trial period validation message if passed an invalid value (e.g. "Trial period can not exceed 4 weeks")
en: An optional period of time to wait before charging the first recurring payment. Any sign up fee will still be charged at the outset of the subscription. %s
hr: Neobavezno razdoblje čekanja prije naplate prvog ponavljajućeg plaćanja. Svaka naknada za registraciju i dalje će se naplaćivati na početku pretplate. %s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: An order has been created for you to renew your subscription on %1$s. To pay for this invoice please use the following link: %2$s
hr: Stvorena je narudžba da obnovite svoju pretplatu na %1$s. Za plaćanje ove fakture koristite sljedeću vezu: %2$s

en: And much more...
hr: I mnogo više...

en: Any Payment Method
hr: Bilo koji način plaćanja

en: Are you sure you want remove this item from your subscription?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovu stavku iz svoje pretplate?

en: Are you sure you want to change the payment method from PayPal standard?
    
    This will suspend the subscription at PayPal.
hr: Jeste li sigurni da želite promijeniti način plaćanja iz PayPal standardnog? Ovo će obustaviti pretplatu na PayPal-u.

en: Are you sure you want to process a renewal?
    
    This will charge the customer and email them the renewal order (if emails are enabled).
hr: Jeste li sigurni da želite obraditi obnovu? To će naplatiti kupca i poslati mu narudžbu za obnovu (ako su e-poruke omogućene).

en: Are you sure you want to retry payment for this renewal order?
    
    This will attempt to charge the customer and send renewal order emails (if emails are enabled).
hr: Jeste li sigurni da želite ponovno pokušati s plaćanjem za ovu narudžbu za obnovu? Time će se pokušati naplatiti korisniku i poslati e-poruke s narudžbom za obnovu (ako su e-poruke omogućene).

note: translators: 1,2: opening/closing link tags (to documentation).
en: Attempt to recover recurring revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily. %1$sLearn more%2$s.
hr: Pokušaj povrata ponavljajućeg prihoda koji bi inače bio izgubljen zbog samo privremenog odbijanja načina plaćanja. %1$sSaznajte više%2$s.

en: Auto Renewal Toggle
hr: Prekidač za automatsku obnovu

en: Auto renew
hr: Automatsko obnavljanje

en: Automatic Failed Payment Retries
hr: Automatski neuspjeli ponovni pokušaji plaćanja

en: Automatic Failed Payment Retry
hr: Automatski neuspjeli pokušaj ponovnog plaćanja

en: Automatic Recurring Payments
hr: Automatska ponavljajuća plaćanja

en: Automatic payment failed for order {order_number}
hr: Automatsko plaćanje nije uspjelo za narudžbu {order_number}

en: Automatic payment failed for {order_number}, we will retry {retry_time}
hr: Automatsko plaćanje nije uspjelo za {order_number}, pokušat ćemo ponovno {retry_time}

en: Automatic renewal payment failed
hr: Automatsko plaćanje obnove nije uspjelo

en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
hr: Automatski isteći pretplata nakon tog vremena. Ova duljina je dodatak na bilo koju besplatnu probnu verziju ili vrijeme predviđeno prije sinkroniziranog datuma prve obnove.

[ctx: Subscription Length dropdown's description in pricing fields]
en: Automatically expire the subscription after this length of time. This length is in addition to any free trial or amount of time provided before a synchronised first renewal date.
hr: Automatski isteći pretplata nakon tog vremena. Ova duljina je dodatak na bilo koju besplatnu probnu verziju ili vrijeme predviđeno prije sinkroniziranog datuma prve obnove.

en: Average Lifetime Value
hr: Prosječna životna vrijednost

note: translators: %s: help tip.
en: Average Lifetime Value %s
hr: Prosječna životna vrijednost %s

note: translators: %s: help tip.
en: Average Recurring Line Total %s
hr: Prosječna ponavljajuća linija Ukupno %s

en: Backordered
hr: Nenaručeno

en: Because of this, it is not recommended as a payment method for Subscriptions unless it is the only available option for your country.
hr: Zbog toga se ne preporučuje kao način plaćanja za Pretplate osim ako je jedina dostupna opcija za vašu zemlju.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Because the %sWC_Subscription%s class extends %sWC_Order%s, you can use its familiar methods, like %s$subscription->update_status()%s or %s$subscription->get_total()%s.
hr: Budući da klasa %sWC_Subscription%s proširuje %sWC_Order%s, možete koristiti njene poznate metode, poput %s$subscription-&gt;update_status()%s ili %s$subscription-&gt;get_total()%s.

note: translators: Placeholders are the opening and closing link tags.
en: Before enabling PayPal Standard for Subscriptions, please note, when using PayPal Standard, customers are locked into using PayPal Standard for the life of their subscription, and PayPal Standard has a number of limitations. Please read the guide on %1$swhy we don't recommend PayPal Standard%2$s for Subscriptions before choosing to enable this option.
hr: Prije nego što omogućite PayPal Standard za pretplate, imajte na umu da kada koriste PayPal Standard, korisnici su zaključani u korištenju PayPal Standarda za vrijeme trajanja svoje pretplate, a PayPal Standard ima niz ograničenja. Pročitajte vodič o %1$s zašto ne preporučujemo PayPal Standard%2$s za pretplate prije nego što odaberete da omogućite ovu opciju.

note: translators: placeholders are opening and closing tags
en: Before we send you on your way, we need to update your database to the newest version. If you do not have a recent backup of your site, %snow is the time to create one%s.
hr: Prije nego što vas pošaljemo na put, moramo ažurirati vašu bazu podataka na najnoviju verziju. Ako nemate nedavnu sigurnosnu kopiju svoje stranice, %snijeg je vrijeme za kreiranje %s.

[ctx: when to allow switching]
en: Between Grouped Subscriptions
hr: Između grupiranih pretplata

[ctx: when to allow switching]
en: Between Subscription Variations
hr: Između varijanti pretplate

[ctx: table column header]
en: Big Bang
hr: Veliki prasak

en: Billing
hr: Naplata

en: Billing Address
hr: Adresa za naplatu

en: Billing Period
hr: Razdoblje naplate

en: Billing Period:
hr: Razdoblje naplate:

en: Billing agreement cancelled at PayPal.
hr: Ugovor o naplati otkazan na PayPal-u.

en: Billing interval:
hr: Interval naplate:

en: Billing period for the subscription.
hr: Obračunsko razdoblje za pretplatu.

[ctx: meaning billing address]
en: Billing:
hr: Naplata:

en: Both the shipping address used for the subscription and your default shipping address for future purchases will be updated.
hr: I adresa za dostavu koja se koristi za pretplatu i vaša zadana adresa za dostavu za buduće kupnje bit će ažurirani.

en: Browse products
hr: Pregledajte proizvode

en: Browser User Agent
hr: Korisnički agent preglednika

en: But wait, there's more!
hr: Ali čekajte, ima još!

en: Button Text
hr: Tekst gumba

en: By default, Subscriptions will retry the payment 5 times over 7 days. The rules that control the retry system can be modified to customise:
hr: Prema zadanim postavkama, Pretplate će ponovno pokušati s plaćanjem 5 puta tijekom 7 dana. Pravila koja kontroliraju sustav ponovnog pokušaja mogu se mijenjati kako bi se prilagodila:

note: translators: placeholders are for opening and closing link (<a>) tags
en: By default, adding new files to an existing subscription product will automatically provide active subscribers with access to the new files. However, now you can enable a %snew content dripping setting%s to provide subscribers with access to new files only after the next renewal payment.
hr: Prema zadanim postavkama, dodavanje novih datoteka u postojeći proizvod pretplate automatski će aktivnim pretplatnicima omogućiti pristup novim datotekama. Međutim, sada možete omogućiti postavku %snew content dripping%s kako biste pretplatnicima omogućili pristup novim datotekama tek nakon sljedeće uplate obnove.

en: By making a subscription a Custom Order Type, a subscription is also now a custom post type. This makes it faster to query subscriptions and it uses a database schema that is as scalable as WordPress posts and pages.
hr: Ako pretplatu učinite prilagođenom vrstom narudžbe, pretplata je sada i prilagođena vrsta objave. To čini bržim upite o pretplatama i koristi shemu baze podataka koja je skalabilna kao i postovi i stranice u WordPressu.

en: By renewing your subscription early your next payment will be %s.
hr: Ranom obnovom pretplate vaša će sljedeća uplata biti %s.

en: By renewing your subscription early, your scheduled next payment on %s will be cancelled.
hr: Ranom obnovom vaše pretplate, vaša zakazana sljedeća uplata za %s bit će otkazana.

en: By using WooCommerce Subscriptions, you may be storing personal data and depending on which third-party payment processors you’re using to take subscription payments, you may be sharing personal data with external sources.
hr: Korištenjem pretplate na WooCommerce možda pohranjujete osobne podatke i ovisno o tome koje procesore plaćanja treće strane koristite za primanje plaćanja pretplate, možda dijelite osobne podatke s vanjskim izvorima.

en: Cache Update Failures
hr: Greške ažuriranja predmemorije

en: Can not get address type display name. Address type is not a string.
hr: Nije moguće dobiti naziv za prikaz vrste adrese. Vrsta adrese nije niz.

en: Can not get status name. Status is not a string.
hr: Ne mogu dobiti naziv statusa. Status nije niz.

en: Cancel
hr: Otkazati

[ctx: an action on a subscription]
en: Cancel
hr: Otkazati

en: Cancel Now
hr: Otkaži odmah

en: Cancel and remove personal data
hr: Otkažite i uklonite osobne podatke

en: Cancellations
hr: Otkazivanje

[ctx: Subscription status]
en: Cancelled
hr: Otkazano

[ctx: table heading]
en: Cancelled Date
hr: Datum otkazivanja

en: Cancelled Subscription
hr: Otkazana pretplata

en: Cancelled Subscription emails are sent when a customer's subscription is cancelled (either by a store manager, or the customer).
hr: E-poruke o otkazanoj pretplati šalju se kada kupčevu pretplatu otkaže (bilo od strane upravitelja trgovine ili kupca).

note: translators: placeholder is an error message.
en: Cannot create subscription: %s.
hr: Nije moguće kreirati pretplatu: %s.

en: Change
hr: Promijeniti

[ctx: change billing or shipping address]
note: translators: %s: address type (eg. 'billing' or 'shipping').
en: Change %s address
hr: Promijenite adresu %s

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Change Payment Method
hr: Promjena načina plaćanja

en: Change Trial and End Dates
hr: Promijenite probni i završni datum

en: Change address
hr: Promijeniti adresu

en: Change in subscriptions between the start and end of the period.
hr: Promjena pretplata između početka i kraja razdoblja.

[ctx: label on button, imperative]
en: Change payment
hr: Promjena plaćanja

en: Change payment features:
hr: Promijenite značajke plaćanja:

[ctx: text on button on checkout page]
en: Change payment method
hr: Promijenite način plaćanja

[ctx: the page title of the change payment method form]
en: Change payment method
hr: Promijenite način plaćanja

en: Check Out What's New
hr: Provjerite što je novo

note: translators: placeholder is either empty or "Next payment is due..."
en: Choose a new payment method.%s
hr: Odaberite novi način plaćanja.%s

en: Choose a new subscription.
hr: Odaberite novu pretplatu.

note: translators: placeholders are <em> tags
en: Choose the default roles to assign to active and inactive subscribers. For record keeping purposes, a user account must be created for subscribers. Users with the %1$sadministrator%2$s role, such as yourself, will never be allocated these roles to prevent locking out administrators.
hr: Odaberite zadane uloge koje ćete dodijeliti aktivnim i neaktivnim pretplatnicima. Za potrebe vođenja evidencije, za pretplatnike se mora kreirati korisnički račun. Korisnicima s ulogom %1$administrator%2$s, poput vas, te uloge nikada neće biti dodijeljene kako bi se spriječilo zaključavanje administratora.

en: Choose the subscription price, billing interval and period.
hr: Odaberite cijenu pretplate, interval naplate i razdoblje.

en: Choose which format of email to send.
hr: Odaberite format e-pošte za slanje.

en: Clear
hr: Čisto

en: Complete checkout to renew now.
hr: Dovršite naplatu za obnavljanje sada.

en: Complete checkout to renew your subscription.
hr: Dovršite naplatu da biste obnovili svoju pretplatu.

en: Complete checkout to resubscribe.
hr: Dovršite naplatu za ponovnu pretplatu.

en: Completed Renewal Order
hr: Dovršen nalog za obnovu

en: Continue
hr: Nastaviti

en: Copy billing address
hr: Kopiraj adresu za naplatu

note: translators: placeholder is either subscription key or a subscription id, or, failing that, empty (e.g. "145_21" or "145")
en: Could not get subscription. Most likely the subscription key does not refer to a subscription. The key was: "%s".
hr: Nije moguće dobiti pretplatu. Najvjerojatnije se ključ pretplate ne odnosi na pretplatu. Ključ je bio: &quot;%s&quot;.

[ctx: label for the system status page]
en: Country / State
hr: Država/država

en: Coupon will be limited to the given number of payments. It will then be automatically removed from the subscription. "Payments" also includes the initial subscription payment.
hr: Kupon će biti ograničen na zadani broj uplata. Zatim će se automatski ukloniti iz pretplate. &quot;Plaćanja&quot; također uključuju početnu uplatu pretplate.

en: Create pending parent order
hr: Izradi nadređeni nalog na čekanju

en: Create pending parent order requested by admin action.
hr: Izradi nadređenu narudžbu na čekanju koju zahtijeva radnja administratora.

en: Create pending renewal order
hr: Napravite nalog za obnovu na čekanju

en: Create pending renewal order requested by admin action.
hr: Izradite narudžbu za obnovu na čekanju koju zahtijeva radnja administratora.

en: Create subscriptions
hr: Izradite pretplate

en: Created Date
hr: Datum kreiranja

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Raw Retry Rule
hr: Prilagođeno pravilo neobrađenog ponovnog pokušaja

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule
hr: Prilagođeno pravilo ponovnog pokušaja

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rule Class
hr: Prilagođena klasa pravila ponovnog pokušaja

[ctx: label for the system status page]
en: Custom Retry Rules
hr: Prilagođena pravila ponovnog pokušaja

en: Custom field deleted.
hr: Prilagođeno polje je izbrisano.

en: Custom field updated.
hr: Prilagođeno polje je ažurirano.

en: Customer
hr: kupac

[ctx: Used in switch notification admin email]
note: translators: $1: customer's first name and last name, $2: how many subscriptions customer switched
en: Customer %1$s has switched their subscription. The details of their new subscription are as follows: | Customer %1$s has switched %2$d of their subscriptions. The details of their new subscriptions are as follows:
hr[0]: Korisnik %1$s promijenio je svoju pretplatu. Detalji njihove nove pretplate su sljedeći:

en: Customer ID is invalid.
hr: ID korisnika nije važeći.

en: Customer Payment Retry
hr: Ponovni pokušaj plaćanja klijenta

en: Customer Provided Note
hr: Napomena koju daje korisnik

en: Customer Renewal Invoice
hr: Račun za obnovu kupca

en: Customer Suspensions
hr: Obustave kupaca

en: Customer Totals
hr: Ukupno kupaca

en: Customer add payment method page &rarr;
hr: Stranica za dodavanje načina plaćanja →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer added "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
hr: Kupac je dodao &quot;%1$s&quot; (ID proizvoda: #%2$d) putem stranice Moj račun.

[ctx: used in order notes]
note: translators: %s: new item name.
en: Customer added %s.
hr: Kupac je dodao %s.

en: Customer change payment method page &rarr;
hr: Stranica za promjenu načina plaćanja →

[ctx: used in order note]
note: translators: 1$: product name, 2$: product id
en: Customer removed "%1$s" (Product ID: #%2$d) via the My Account page.
hr: Kupac je uklonio &quot;%1$s&quot; (ID proizvoda: #%2$d) putem stranice Moj račun.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Customer requested to renew early:
hr: Korisnik je zatražio ranu obnovu:

note: translators: %s: order number.
en: Customer resubscribed in order #%s
hr: Kupac se ponovno pretplatio u narudžbi #%s

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s and %2$s.
hr: Predmemoriranjem pretplate korisnika sada upravljaju %1$s i %2$s.

en: Customer subscription caching is now handled by %1$s.
hr: Predmemoriranjem pretplate korisnika sada upravlja %1$s.

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Customer successfully renewed early with order %s.
hr: Kupac je uspješno obnovljen ranije s narudžbom %s.

[ctx: used in order notes]
note: translators: 1$: old item, 2$: new item when switching
en: Customer switched from: %1$s to %2$s.
hr: Kupac se prebacio s: %1$s na %2$s.

en: Customer's notes about the order
hr: Bilješke kupaca o narudžbi

en: Customer:
hr: Kupac:

en: Customers
hr: Kupci

en: Customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
hr: Kupci i drugi neadministrativni korisnici mogu pregledavati i kupovati u vašoj trgovini bez prekida dok je ažuriranje u tijeku.

en: Customers can now purchase different subscription products in one transaction. The products can bill on any schedule and have any combination of sign-up fees and/or free trials.
hr: Kupci sada mogu kupiti različite pretplatničke proizvode u jednoj transakciji. Proizvodi se mogu naplaćivati prema bilo kojem rasporedu i imati bilo koju kombinaciju naknada za prijavu i/ili besplatnih probnih razdoblja.

en: Customers with a subscription are excluded from this setting.
hr: Korisnici s pretplatom isključeni su iz ove postavke.

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Customise Retry Rules
hr: Prilagodite pravila ponovnog pokušaja

en: Customise the text displayed on the button next to the subscription on the subscriber's account page. The default is "Switch Subscription", but you may wish to change this to "Upgrade" or "Change Subscription".
hr: Prilagodite tekst prikazan na gumbu pored pretplate na stranici računa pretplatnika. Zadana postavka je &quot;Promjena pretplate&quot;, ali možda biste to željeli promijeniti u &quot;Nadogradi&quot; ili &quot;Promijeni pretplatu&quot;.

en: Database Update Required
hr: Potrebno ažuriranje baze podataka

note: translators: placeholder is a list of version numbers (e.g. "1.3 & 1.4 & 1.5")
en: Database updated to version %s
hr: Baza podataka ažurirana na verziju %s

en: Date
hr: Datum

en: Date Changed
hr: Datum promijenjen

[ctx: table headings in notification email]
en: Date Suspended
hr: Datum obustavljen

note: translators: placeholder is localised date string
en: Date Suspended: %s
hr: Datum obustave: %s

en: Date type can not be an empty string.
hr: Vrsta datuma ne može biti prazan niz.

en: Date type is not a string.
hr: Vrsta datuma nije niz.

[ctx: input field placeholder for day field for annual subscriptions]
en: Day
hr: Dan

en: Delete Customer Subscription Cache
hr: Izbrišite predmemoriju pretplate korisnika

en: Delete Permanently
hr: Izbriši trajno

en: Delete Related Order Cache
hr: Izbriši predmemoriju povezane narudžbe

en: Delete all variations without a subscription
hr: Izbrišite sve varijacije bez pretplate

en: Delete this item permanently
hr: Izbrišite ovu stavku trajno

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Developers can also now use all the familiar WordPress functions, like %sget_posts()%s, to query or modify subscription data.
hr: Programeri također sada mogu koristiti sve poznate funkcije WordPressa, kao što je %sget_posts()%s, za upit ili izmjenu podataka o pretplati.

en: Disable auto renew
hr: Onemogući automatsku obnovu

en: Discount
hr: Popust

en: Display the auto renewal toggle
hr: Prikažite prekidač za automatsko obnavljanje

en: Do not limit
hr: Nemojte ograničavati

en: Do not synchronise
hr: Nemojte sinkronizirati

[ctx: short for documents]
en: Docs
hr: Dokumenti

[ctx: short for documents]
en: Documentation
hr: Dokumentacija

[ctx: a switch type]
en: Downgrade
hr: Unazaditi

en: Downloadable
hr: Može se preuzeti

en: Drip Downloadable Content
hr: Drip Sadržaj za preuzimanje

en: Early Renewal
hr: Rana obnova

en: Edit
hr: Uredi

[ctx: custom post type setting]
en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Retry
hr: Uredi Ponovi

en: Edit Subscription
hr: Uredi pretplatu

[ctx: custom post type setting]
en: Edit Subscription
hr: Uredi pretplatu

[ctx: API error message when editing the order failed]
note: translators: placeholder is error message
en: Edit subscription failed with error: %s
hr: Uređivanje pretplate nije uspjelo s pogreškom: %s

en: Email
hr: E-mail

en: Email Address
hr: Email adresa

[ctx: Name the setting that controls the main heading contained within the email notification]
en: Email Heading
hr: Naslov e-pošte

[ctx: text, html or multipart]
en: Email type
hr: Vrsta e-pošte

note: translators: placeholder is customer's billing email
en: Email: %s
hr: E-pošta: %s

en: Enable Automatic Retry
hr: Omogućite automatski ponovni pokušaj

en: Enable PayPal Standard for Subscriptions
hr: Omogućite PayPal Standard za pretplate

en: Enable auto renew
hr: Omogući automatsku obnovu

en: Enable automatic payments
hr: Omogućite automatska plaćanja

en: Enable automatic retry of failed recurring payments
hr: Omogućite automatski ponovni pokušaj neuspjelih ponavljajućih plaćanja

en: Enable dripping for downloadable content on subscription products.
hr: Omogućite kapanje za sadržaj koji se može preuzeti na pretplatničkim proizvodima.

en: Enable this email notification
hr: Omogućite ovu obavijest e-poštom

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
hr: Omogući onemogući

note: translators: %s is a line break.
en: Enabling this grants access to new downloadable files added to a product only after the next renewal is processed.%sBy default, access to new downloadable files added to a product is granted immediately to any customer that has an active subscription with that product.
hr: Omogućavanje ovoga omogućuje pristup novim datotekama koje se mogu preuzeti dodanim proizvodu tek nakon što se obradi sljedeća obnova.%sPrema zadanim postavkama, pristup novim datotekama koje se mogu preuzeti dodanim proizvodu odmah se odobrava svakom korisniku koji ima aktivnu pretplatu na taj proizvod.

en: End Date
hr: Datum završetka

[ctx: table heading]
en: End Date
hr: Datum završetka

[ctx: table headings in notification email]
en: End Date
hr: Datum završetka

note: translators: placeholder is localised date string
en: End Date: %s
hr: Datum završetka: %s

[ctx: customer subscription table header]
en: End date
hr: Datum završetka

[ctx: table heading]
en: End date
hr: Datum završetka

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised end date, or "when cancelled"
en: End date: %s
hr: Datum završetka: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: End of Prepaid Term
hr: Kraj prepaid roka

note: translators: placeholder is localised date string
en: End of Prepaid Term: %s
hr: Kraj unaprijed plaćenog roka: %s

en: Endpoint for the My Account &rarr; Change Subscription Payment Method page
hr: Krajnja točka za stranicu Moj račun → Promjena načina plaćanja pretplate

en: Endpoint for the My Account &rarr; Subscriptions page
hr: Krajnja točka za stranicu Moj račun → Pretplate

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Subscription page
hr: Krajnja točka za stranicu Moj račun → Prikaz pretplate

en: Enter a new interval as a single number (e.g. to charge every 2nd month, enter 2):
hr: Unesite novi interval kao jedan broj (npr. za naplatu svaki 2. mjesec, unesite 2):

en: Enter a new length (e.g. 5):
hr: Unesite novu duljinu (npr. 5):

note: translators: placeholder is admin email
en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
hr: Unesite primatelje (odvojene zarezom) za ovu e-poštu. Zadano na %s.

en: Enter the new period, either day, week, month or year:
hr: Unesite novo razdoblje, bilo dan, tjedan, mjesec ili godina:

[ctx: used in api error message if there is no severity code from PayPal]
en: Error
hr: Greška

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to add tax to subscription. Please try again.
hr: Pogreška %d: nije moguće dodati porez na pretplatu. Molim te pokušaj ponovno.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
hr: Pogreška %d: Nije moguće kreirati narudžbu. Molim te pokušaj ponovno.

note: translators: placeholder is an internal error number
en: Error %d: Unable to create subscription. Please try again.
hr: Pogreška %d: nije moguće stvoriti pretplatu. Molim te pokušaj ponovno.

en: Error during subscription status transition.
hr: Pogreška tijekom prijelaza statusa pretplate.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags.
en: Error saving Subscriptions endpoints: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView subscription%2$s and %1$sSubscription payment method%2$s cannot be the same. The changes have been reverted.
hr: Pogreška pri spremanju krajnjih točaka pretplata: %1$sSubscriptions%2$s, %1$sView pretplata%2$s i %1$sSubscription način plaćanja%2$s ne mogu biti isti. Promjene su poništene.

note: translators: placeholder is error message from the payment gateway or subscriptions when updating the status
en: Error updating some information: %s
hr: Pogreška pri ažuriranju nekih informacija: %s

en: Error: Unable to add product to created subscription. Please try again.
hr: Pogreška: nije moguće dodati proizvod u stvorenu pretplatu. Molim te pokušaj ponovno.

note: translators: placeholder is an order note.
en: Error: Unable to create renewal order with note "%s"
hr: Pogreška: nije moguće kreirati narudžbu za obnovu s napomenom &quot;%s&quot;

en: Error: Unable to create subscription. Please try again.
hr: Pogreška: nije moguće stvoriti pretplatu. Molim te pokušaj ponovno.

en: Error: unable to find timezone of your browser.
hr: Pogreška: nije moguće pronaći vremensku zonu vašeg preglednika.

[ctx: Message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is "{time_left}", will be replaced on front end with actual time
en: Estimated time left (minutes:seconds): %s
hr: Procijenjeno preostalo vrijeme (minute:sekunde): %s

en: Expire after
hr: Istječe nakon

[ctx: Subscription status]
en: Expired
hr: Istekao

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Istekao <span class="count">(%s)</span>

en: Expired Subscription
hr: Istekla pretplata

en: Expired Subscription emails are sent when a customer's subscription expires.
hr: Istekle e-poruke o pretplati šalju se kada klijentova pretplata istekne.

en: Export CSV
hr: Izvezi CSV

[ctx: Subscription status]
en: Failed
hr: Neuspjeh

en: Failed Payment Retries
hr: Ponovni pokušaji plaćanja

en: Failed recurring payments can now be retried automatically. This helps recover revenue that would otherwise be lost due to payment methods being declined only temporarily.
hr: Neuspješna ponavljajuća plaćanja sada se mogu automatski ponovno pokušati. To pomaže povratu prihoda koji bi inače bio izgubljen zbog samo privremenog odbijanja načina plaćanja.

en: Failed retries
hr: Neuspjeli pokušaji

note: translators: placeholder is subscription ID
en: Failed sign-up for subscription %s.
hr: Neuspješna prijava za pretplatu %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to activate subscription status for order #%1$s: %2$s
hr: Nije uspjelo aktiviranje statusa pretplate za narudžbu #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to cancel subscription after order #%1$s was cancelled: %2$s
hr: Otkazivanje pretplate nije uspjelo nakon što je narudžba #%1$s otkazana: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to process failed payment on subscription for order #%1$s: %2$s
hr: Nije uspjela obrada neuspjelog plaćanja na pretplatu za narudžbu #%1$s: %2$s

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to set subscription as expired for order #%1$s: %2$s
hr: Nije uspjelo postavljanje pretplate kao istekle za narudžbu #%1$s: %2$s

note: translators: placeholder contains a link to the order's edit screen.
en: Failed to update subscription dates after customer renewed early with order %s.
hr: Nije uspjelo ažuriranje datuma pretplate nakon što je korisnik ranije obnovio narudžbu %s.

note: translators: $1: order number, $2: error message
en: Failed to update subscription status after order #%1$s was put on-hold: %2$s
hr: Ažuriranje statusa pretplate nije uspjelo nakon što je narudžba #%1$s stavljena na čekanje: %2$s

note: translators: $1-$2: opening and closing tags. Link to documents->payment gateways, 3$-4$: opening and closing tags. Link to WooCommerce extensions shop page
en: Find new gateways that %1$ssupport automatic subscription payments%2$s in the official %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.
hr: Pronađite nove pristupnike koji %1$s podržavaju automatsko plaćanje pretplate%2$s na službenom %3$sWooCommerce Marketplace%4$s.

note: translators: placeholder is a date
en: First payment prorated. Next payment: %s
hr: Prva isplata proporcionalno. Sljedeća uplata: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First payment: %s
hr: Prva uplata: %s

note: translators: placeholder is a date
en: First renewal: %s
hr: Prva obnova: %s

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For All Subscription Products
hr: Za sve pretplatničke proizvode

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of All Subscription Products
hr: Za nadogradnje i starenje svih proizvoda na pretplatu

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades & Downgrades of Virtual Subscription Products Only
hr: Samo za nadogradnje i vraćanje na stariju verziju proizvoda za virtualnu pretplatu

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of All Subscription Products
hr: Za nadogradnje svih proizvoda na pretplatu

[ctx: when to prorate recurring fee when switching]
en: For Upgrades of Virtual Subscription Products Only
hr: Samo za nadogradnje proizvoda virtualne pretplate

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: For Virtual Subscription Products Only
hr: Samo za virtualne pretplatničke proizvode

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: For a store manager to change a subscription from automatic to manual renewal payments (or manual to automatic) with Subscriptions v1.5, the database needed to be modified directly. Subscriptions now provides a way for payment gateways to allow you to change that from the new %sEdit Subscription%s interface.
hr: Da bi upravitelj trgovine promijenio pretplatu s automatskog na ručno plaćanje obnove (ili ručno u automatsko) s pretplatama v1.5, bazu podataka je trebalo izravno izmijeniti. Pretplate sada pružaju način za pristupnike plaćanja koji vam omogućuju da to promijenite iz novog sučelja %sEdit Subscription%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: For the purposes of processing recurring subscription payments, we store the customer's name, billing address, shipping address, email address, phone number and credit card/payment details.
hr: Za potrebe obrade ponavljajućih plaćanja pretplate, pohranjujemo ime kupca, adresu za naplatu, adresu za dostavu, adresu e-pošte, telefonski broj i podatke o kreditnoj kartici/plaćanju.

[ctx: shipping method price]
en: Free
hr: Besplatno

en: Free Trial
hr: Besplatna probna verzija

en: Free shipping coupon
hr: Kupon za besplatnu dostavu

en: Free trial
hr: Besplatna proba

en: Free trial length
hr: Trajanje besplatne probe

en: Free trial period
hr: Besplatno probno razdoblje

[ctx: The gateway ID displayed on the Edit Subscriptions screen when editing payment method.]
note: translators: %s: gateway ID.
en: Gateway ID: [%s]
hr: ID pristupnika: [%s]

en: Gateway does not support admin changing the payment method on a Subscription.
hr: Gateway ne podržava administratorsku promjenu načina plaćanja na Pretplati.

en: General
hr: Općenito

en: Generate Customer Subscription Cache
hr: Generirajte predmemoriju pretplate korisnika

en: Generate Related Order Cache
hr: Generirajte predmemoriju povezanih naloga

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings
hr: Idite na Postavke pretplata na WooCommerce

en: Go to WooCommerce Subscriptions Settings &raquo;
hr: Idite na Postavke pretplata na WooCommerce »

note: translators: %s: Customer first name
en: Hi %s,
hr: Pozdrav %s,

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: Honour Renewal Order Data
hr: Poštujte podatke narudžbe za obnovu

en: How many customers stay subscribed for more than 6 months? What is the average lifetime value of your subscribers? How much renewal revenue will your store earn next month?
hr: Koliko korisnika ostaje pretplaćeno dulje od 6 mjeseci? Koja je prosječna životna vrijednost vaših pretplatnika? Koliki će prihod od obnove vaša trgovina zaraditi sljedeći mjesec?

en: ID
hr: iskaznica

[ctx: subscription ID table heading]
en: ID
hr: iskaznica

en: IP Address
hr: IP adresa

en: IPN subscription cancelled.
hr: IPN pretplata je otkazana.

en: IPN subscription failing payment method changed.
hr: Promijenjen je način plaćanja u slučaju neuspjelog IPN pretplate.

[ctx: used in order note]
note: translators: 1: payment status (e.g. "completed"), 2: pending reason.
en: IPN subscription payment %1$s for reason: %2$s.
hr: Plaćanje IPN pretplate %1$s iz razloga: %2$s.

[ctx: used in order note]
note: translators: placeholder is payment status (e.g. "completed")
en: IPN subscription payment %s.
hr: Plaćanje IPN pretplate %s.

en: IPN subscription payment completed.
hr: Dovršeno plaćanje IPN pretplate.

en: IPN subscription payment failure.
hr: Neuspjeh plaćanja IPN pretplate.

[ctx: when it is a payment change, and there is a subscr_signup message, this will be a confirmation message that PayPal accepted it being the new payment method]
en: IPN subscription payment method changed to PayPal.
hr: Način plaćanja IPN pretplate promijenjen je u PayPal.

en: IPN subscription sign up completed.
hr: Prijava za IPN pretplatu je završena.

en: IPN subscription suspended.
hr: IPN pretplata obustavljena.

en: If a subscriber's subscription is manually cancelled or expires, she will be assigned this role.
hr: Ako se pretplatnička pretplata ručno otkaže ili istekne, bit će joj dodijeljena ova uloga.

en: If a subscription is synchronised to a specific day of the week, month or year, charge a prorated amount for the subscription at the time of sign up.
hr: Ako je pretplata sinkronizirana na određeni dan u tjednu, mjesecu ili godini, naplatite proporcionalni iznos za pretplatu u trenutku prijave.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: If you are using PayPal Standard or PayPal Reference transactions please see the %1$sPayPal Privacy Policy%2$s for more details.
hr: Ako koristite PayPal Standard ili PayPal Reference transakcije, pogledajte %1$sPayPal Pravila privatnosti%2$s za više pojedinosti.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: If you don't want new subscription purchases to automatically charge renewal payments, you can turn off automatic payments. Existing automatic subscriptions will continue to charge customers automatically. %1$sLearn more%2$s.
hr: Ako ne želite da nove kupnje pretplate automatski naplaćuju plaćanje obnove, možete isključiti automatska plaćanja. Postojeće automatske pretplate i dalje će automatski naplaćivati korisnicima. %1$sSaznajte više%2$s.

note: translators: placeholder is number of seconds
en: If you received a server error and reloaded the page to find this notice, please refresh the page in %s seconds and the upgrade routine will recommence without issues.
hr: Ako ste primili pogrešku poslužitelja i ponovno učitali stranicu da biste pronašli ovu obavijest, osvježite stranicu za %s sekundi i rutina nadogradnje će se ponovno pokrenuti bez problema.

en: Ignore this error
hr: Zanemari ovu grešku

en: Ignore this error (not recommended)
hr: Zanemari ovu pogrešku (ne preporučuje se)

en: Import subscriptions to WooCommerce via CSV, or export your subscriptions from WooCommerce to a CSV with the WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter extension.
hr: Uvezite pretplate na WooCommerce putem CSV-a ili izvezite svoje pretplate iz WooCommercea u CSV pomoću proširenja WooCommerce Subscriptions Importer/Exporter.

[ctx: h3 on the About Subscriptions page for this new feature]
en: Import/Export Subscriptions
hr: Pretplate za uvoz/izvoz

en: Improved scheduled action data storage
hr: Poboljšana pohrana podataka o planiranim radnjama

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: In %s
hr: U %s

en: In previous versions of Subscriptions, the subscription total was passed to payment gateways as the amount to charge for automatic renewal payments. This made it unnecessarily complicated to add one-time fees or discounts to a renewal.
hr: U prethodnim verzijama Pretplata ukupni iznos pretplate proslijeđen je pristupnicima za plaćanje kao iznos za naplatu za automatska plaćanja obnove. To je nepotrebno otežalo dodavanje jednokratnih naknada ili popusta na obnovu.

en: Inactive Subscriber Role
hr: Neaktivna uloga pretplatnika

en: Increased processing rate for scheduled payments
hr: Povećana stopa obrade za zakazana plaćanja

[ctx: relation to order]
en: Initial Subscription
hr: Početna pretplata

en: Initial payment discount
hr: Popust na početno plaćanje

en: Installed Plugins
hr: Instalirani dodaci

[ctx: appears in an error message if date is wrong format]
note: translators: placeholder is date type (e.g. "end", "next_payment"...)
en: Invalid %s date. The date must be of the format: "Y-m-d H:i:s".
hr: Nevažeći datum %s. Datum mora biti u formatu: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid PayPal IPN Payload: unable to find matching subscription.
hr: Nevažeći PayPal IPN Payload: nije moguće pronaći odgovarajuću pretplatu.

en: Invalid Subscription.
hr: Nevažeća pretplata.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid created date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
hr: Nevažeći datum izrade. Datum mora biti niz i formata: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid data. First parameter has a date that is not in the registered date types.
hr: Nevažeći podaci. Prvi parametar ima datum koji nije u registriranim tipovima datuma.

en: Invalid data. First parameter was empty when passed to update_dates().
hr: Nevažeći podaci. Prvi parametar je bio prazan kada je proslijeđen update_dates().

en: Invalid data. No valid item id was passed in.
hr: Nevažeći podaci. Nije proslijeđen važeći ID stavke.

en: Invalid data. No valid subscription / order was passed in.
hr: Nevažeći podaci. Nije proslijeđena valjana pretplata/narudžba.

[ctx: In wcs_copy_order_meta error message. Refers to origin and target order objects.]
en: Invalid data. Orders expected aren't orders.
hr: Nevažeći podaci. Očekivane narudžbe nisu narudžbe.

[ctx: Refers to the type of the copy being performed: "copy_order", "subscription", "renewal_order", "resubscribe_order"]
en: Invalid data. Type of copy is not a string.
hr: Nevažeći podaci. Vrsta kopije nije niz.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid date. The date must be a string and of the format: "Y-m-d H:i:s".
hr: Nevažeći datum. Datum mora biti niz i formata: &quot;Ymd H:i:s&quot;.

en: Invalid format. First parameter needs to be an array.
hr: Nevažeći format. Prvi parametar mora biti niz.

en: Invalid order.
hr: Nevažeća narudžba.

en: Invalid recurring shipping method.
hr: Nevažeći način dostave koji se ponavlja.

note: translators: 1: relation type, 2: list of valid relation types.
en: Invalid relation type: %1$s. Order relationship type must be one of: %2$s.
hr: Nevažeća vrsta odnosa: %1$s. Vrsta odnosa narudžbe mora biti jedna od: %2$s.

en: Invalid security token, please reload the page and try again.
hr: Nevažeći sigurnosni token, ponovno učitajte stranicu i pokušajte ponovno.

note: translators: 1) passed sort order type argument, 2) 'ascending', 3) 'descending'.
en: Invalid sort order type: %1$s. The $sort_order argument must be %2$s or %3$s.
hr: Nevažeća vrsta redoslijeda sortiranja: %1$s. Argument $sort_order mora biti %2$s ili %3$s.

en: Invalid subscription billing interval given. Must be an integer greater than 0.
hr: Naveden je nevažeći interval naplate pretplate. Mora biti cijeli broj veći od 0.

en: Invalid subscription billing period given.
hr: Dato je nevažeće razdoblje naplate pretplate.

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Invalid subscription customer_id.
hr: Nevažeća pretplata customer_id.

en: Invalid subscription id.
hr: Nevažeći ID pretplate.

en: Invalid subscription status given.
hr: Dat je nevažeći status pretplate.

note: translators: placeholder is a switch type.
en: Invalid switch type "%s". Switch must be one of: "upgrade", "downgrade" or "crossgrade".
hr: Nevažeći tip prekidača &quot;%s&quot;. Prekidač mora biti jedan od: &quot;upgrade&quot;, &quot;downgrade&quot; ili &quot;crossgrade&quot;.

note: translators: %s: invalid type of update argument.
en: Invalid update type: %s. Post update types supported are "add" or "delete". Updates are done on post meta directly.
hr: Nevažeća vrsta ažuriranja: %s. Podržane vrste ažuriranja objave su &quot;dodaj&quot; ili &quot;izbriši&quot;. Ažuriranja se izvode izravno na post meta.

en: Invoice for renewal order {order_number}
hr: Faktura za narudžbu za obnovu {order_number}

en: Invoice for renewal order {order_number} from {order_date}
hr: Faktura za narudžbu obnove {order_number} od {order_date}

note: translators: $1 and $2 are opening and closing strong tags, respectively.
en: It is %1$sstrongly recommended you do not change the Receiver Email address%2$s if you have active subscriptions with PayPal. Doing so can break existing subscriptions.
hr: %1$s toplo se preporučuje da ne mijenjate adresu e-pošte primatelja%2$s ako imate aktivne pretplate na PayPal. To može prekinuti postojeće pretplate.

note: translators: 1$-2$: opening and closing <strong> tags. 3$-4$: opening and closing link tags for learn more. Leads to duplicate site article on docs. 5$-6$: Opening and closing link to production URL. 7$: Production URL .
en: It looks like this site has moved or is a duplicate site. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s has disabled automatic payments and subscription related emails on this site to prevent duplicate payments from a staging or test environment. %1$sWooCommerce Subscriptions%2$s considers %5$s%7$s%6$s to be the site's URL. %3$sLearn more &raquo;%4$s.
hr: Čini se da je ova stranica premještena ili je duplikat web-lokacije. %1$sWooCommerce Pretplate%2$s je onemogućio automatska plaćanja i e-poruke povezane s pretplatom na ovoj web-lokaciji kako bi spriječio dupla plaćanja iz okruženja za provođenje ili testiranje. %1$sWooCommerce Pretplate%2$s smatra da je %5$s%7$s%6$s URL web-lokacije. %3$sSaznajte više »%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: It was already possible to change a subscription's next payment date, but some store managers wanted to provide a customer with an extended free trial or add an extra month to the expiration date. Now you can change all of these dates from the %sEdit Subscription%s screen.
hr: Već je bilo moguće promijeniti datum sljedećeg plaćanja pretplate, ali neki upravitelji trgovina željeli su kupcu pružiti produženo besplatno probno razdoblje ili dodati dodatni mjesec na datum isteka. Sada možete promijeniti sve ove datume sa zaslona %sEdit Subscription%s.

en: It's now easier for your customers to buy more subscriptions!
hr: Vašim klijentima sada je lakše kupiti više pretplata!

en: Item ID.
hr: ID artikla.

en: Items
hr: Stavke

note: translators: %s: Order number
en: Just to let you know &mdash; we've received your subscription renewal order #%s, and it is now being processed:
hr: Samo da vas obavijestimo — primili smo vašu narudžbu za obnovu pretplate #%s i ona je sada u obradi:

en: Label
hr: Označiti

en: Last 7 Days
hr: Zadnjih 7 dana

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Last Order Date
hr: Datum posljednje narudžbe

[ctx: table heading]
en: Last Order Date
hr: Datum posljednje narudžbe

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order Date: %s
hr: Datum posljednje narudžbe: %s

note: translators: placeholder is last time subscription was paid
en: Last Order: %s
hr: Zadnja narudžba: %s

en: Last day of the month
hr: Zadnji dan u mjesecu

[ctx: customer subscription table header]
en: Last order date
hr: Datum zadnje narudžbe

en: Last recorded error:
hr: Zadnja zabilježena pogreška:

[ctx: learn more link to failed payment retry documentation]
en: Learn More
hr: Saznajte više

[ctx: learn more link to subscription emails documentation]
en: Learn More
hr: Saznajte više

[ctx: learn more link to subscription reports documentation]
en: Learn More
hr: Saznajte više

en: Learn more
hr: Saznajte više

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %sView Subscription page%s.
hr: Saznajte više o novoj stranici za pretplatu %sView%s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Learn more about the new %smultiple subscriptions%s feature.
hr: Saznajte više o novoj značajci %s više pretplata.

note: translators: %s: help tip.
en: Lifetime Value from Subscriptions %s
hr: Doživotna vrijednost iz pretplata %s

en: Limit subscription
hr: Ograničite pretplatu

en: Limit to one active subscription
hr: Ograničenje na jednu aktivnu pretplatu

en: Limit to one of any status
hr: Ograničite na bilo koji status

note: translators: %1$s is the coupon code, %2$d is the number of payment usages
en: Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d time. | Limited use coupon "%1$s" removed from subscription. It has been used %2$d times.
hr[0]: Kupon ograničene upotrebe &quot;%1$s&quot; uklonjen je iz pretplate. Korišteno je %2$d puta.

en: Line subtotal (before discounts).
hr: Međuzbroj redaka (prije popusta).

en: Line subtotal tax (before discounts).
hr: Redak međuzbroj poreza (prije popusta).

en: Line taxes.
hr: Linijski porezi.

en: Line total (after discounts).
hr: Ukupno linija (nakon popusta).

en: Line total tax (after discounts).
hr: Ukupni porez na redak (nakon popusta).

[ctx: refers to live site]
en: Live
hr: Uživo

en: Load billing address
hr: Učitaj adresu za naplatu

en: Load shipping address
hr: Učitajte adresu za dostavu

en: Manage Subscriptions
hr: Upravljajte pretplatama

en: Manual Renewal
hr: Ručna obnova

en: Manual Renewal Payments
hr: Ručna plaćanja za obnovu

en: Manual renewal order awaiting customer payment.
hr: Ručna narudžba za obnovu koja čeka plaćanje kupca.

[ctx: used in the subscriptions upgrader]
note: translators: placeholder is number of upgraded subscriptions
en: Marked %s subscription products as "sold individually".
hr: %s pretplatnički proizvodi označeni kao &quot;prodaju se pojedinačno&quot;.

en: Meta key.
hr: Meta ključ.

en: Meta label.
hr: Meta oznaka.

en: Meta value.
hr: Meta vrijednost.

note: translators: 1$: number of action scheduler hooks upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time
en: Migrated %1$s subscription related hooks to the new scheduler (in %2$s seconds).
hr: Premještene zakačice povezane s pretplatom %1$s u novi planer (za %2$s sekundi).

note: translators: 1$: number of subscriptions upgraded, 2$: "{execution_time}", will be replaced on front end with actual time it took
en: Migrated %1$s subscriptions to the new structure (in %2$s seconds).
hr: Premještene pretplate %1$s u novu strukturu (za %2$s sekundi).

[ctx: options section heading]
en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Mixed Checkout
hr: Mješovita naplata

en: Month for Synchronisation
hr: Mjesec za sinkronizaciju

en: Move this item to the Trash
hr: Premjestite ovu stavku u smeće

[ctx: email type]
en: Multipart
hr: Višedijelni

en: Multiple Subscriptions
hr: Više pretplata

en: My Account
hr: Moj račun

en: My Subscription
hr: Moja pretplata

[ctx: when to allow a setting]
en: Never
hr: Nikada

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (charge the full recurring amount at sign-up)
hr: Nikada (naplatite puni ponavljajući iznos prilikom prijave)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (charge the full sign up fee)
hr: Nikada (naplatite punu naknadu za registraciju)

[ctx: when to prorate signup fee when switching]
en: Never (do not charge a sign up fee)
hr: Nikada (ne naplaćujte naknadu za registraciju)

[ctx: when to prorate first payment / subscription length]
en: Never (do not charge any recurring amount)
hr: Nikada (nemojte naplaćivati ponavljajući iznos)

[ctx: Subscription length]
en: Never expire
hr: Nikada ne istječu

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: New %sWC_Subscription%s Object
hr: Novi %sWC_Subscription%s objekt

note: translators: placeholders are opening and closing code tags
en: New %sshop_subscription%s Post Type
hr: Nova vrsta objave %sshop_subscription%s

en: New Add/Edit Subscription Screen
hr: Novi zaslon za dodavanje/uređivanje pretplate

en: New Renewal Order
hr: Novi nalog za obnovu

en: New Retry
hr: Novi ponovni pokušaj

[ctx: custom post type setting]
en: New Subscription
hr: Nova pretplata

en: New Subscription Emails
hr: Nove e-poruke za pretplatu

en: New Subscriptions
hr: Nove pretplate

en: New View Subscription Page
hr: Novi prikaz stranice za pretplatu

en: New renewal order emails are sent when a subscription renewal payment is processed.
hr: Nove poruke e-pošte narudžbe za obnovu šalju se kada se obradi uplata za obnovu pretplate.

en: New subscription details
hr: Novi detalji pretplate

en: New subscription renewal order
hr: Novi nalog za obnovu pretplate

en: Next
hr: Sljedeći

en: Next 12 Months
hr: Sljedećih 12 mjeseci

en: Next 30 Days
hr: Sljedećih 30 dana

en: Next 7 Days
hr: Sljedećih 7 dana

en: Next Month
hr: Sljedeći mjesec

en: Next Payment
hr: Sljedeće plaćanje

[ctx: table heading]
en: Next Payment
hr: Sljedeće plaćanje

note: translators: placeholder is the subscription's next payment date (either human readable or normal date) wrapped in <strong> tags
en: Next Payment Date: %s
hr: Datum sljedećeg plaćanja: %s

[ctx: table heading]
en: Next payment
hr: Sljedeća uplata

[ctx: customer subscription table header]
en: Next payment date
hr: Sljedeći datum plaćanja

en: Next payment: %s
hr: Sljedeća uplata: %s

en: No
hr: Ne

en: No Subscriptions found
hr: Nije pronađena nijedna pretplata

[ctx: custom post type setting]
en: No Subscriptions found in trash
hr: U smeću nije pronađena nijedna pretplata

en: No billing address set.
hr: Adresa za naplatu nije postavljena.

en: No customers found.
hr: Nema pronađenih kupaca.

note: translators: $1-2: opening and closing tags of a link that takes to Woo marketplace / Stripe product page
en: No payment gateways capable of processing automatic subscription payments are enabled. If you would like to process automatic payments, we recommend the %1$sfree Stripe extension%2$s.
hr: Nisu omogućeni pristupnici plaćanja koji mogu obraditi automatska plaćanja pretplate. Ako želite obraditi automatska plaćanja, preporučujemo %1$sfree Stripe proširenje%2$s.

en: No products found.
hr: Nema pronađenih proizvoda.

en: No retries found
hr: Nije pronađen nijedan ponovni pokušaj

en: No retries found in trash
hr: Nije pronađen nijedan ponovni pokušaj u smeću

en: No shipping address set.
hr: Adresa za dostavu nije postavljena.

[ctx: An order type]
en: Non-subscription
hr: Bez pretplate

en: None
hr: Nijedan

en: Not cancelled
hr: Nije otkazan

en: Not yet ended
hr: Još nije završeno

en: Note that purchasing a subscription still requires an account.
hr: Imajte na umu da je za kupnju pretplate i dalje potreban račun.

en: Note:
hr: Bilješka:

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of days after sign-up
hr: Broj dana nakon prijave

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of months after sign-up
hr: Broj mjeseci nakon prijave

en: Number of renewals
hr: Broj obnova

en: Number of resubscribes
hr: Broj ponovnih pretplata

[ctx: X axis label on retention rate graph]
en: Number of weeks after sign-up
hr: Broj tjedana nakon prijave

[ctx: Subscription status]
en: On hold
hr: Na čekanju

[ctx: Subscription status]
en: On-hold
hr: Na čekanju

en: On-hold Renewal Order
hr: Nalog za obnovu na čekanju

en: One time shipping
hr: Jednokratna dostava

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Only allow a customer to have one subscription to this product. %1$sLearn more%2$s.
hr: Dopustite kupcu da ima samo jednu pretplatu na ovaj proizvod. %1$sSaznajte više%2$s.

en: Only store managers can edit payment dates.
hr: Samo upravitelji trgovina mogu uređivati datume plaćanja.

en: Open a ticket
hr: Otvori kartu

en: Optionally include an amount to be charged at the outset of the subscription. The sign-up fee will be charged immediately, even if the product has a free trial or the payment dates are synced.
hr: Po želji uključite iznos koji se naplaćuje na početku pretplate. Naknada za registraciju bit će naplaćena odmah, čak i ako proizvod ima besplatnu probnu verziju ili su datumi plaćanja sinkronizirani.

en: Order
hr: Narudžba

note: translators: %s is order's number
en: Order #%s has not been added to the cart.
hr: Narudžba #%s nije dodana u košaricu.

note: translators: %s: order ID (linked to details page).
en: Order %s created to record early renewal.
hr: Narudžba %s stvorena za snimanje rane obnove.

note: translators: placeholder is order ID
en: Order %s created to record renewal.
hr: Narudžba %s kreirana za snimanje obnove.

en: Order Number
hr: Broj narudžbe

en: Order date: %s
hr: Datum narudžbe: %s

en: Order number: %s
hr: Broj narudžbe: %s

[ctx: number of orders linked to a subscription]
en: Orders
hr: Narudžbe

[ctx: data sent to paypal]
note: translators: placeholder is blogname
en: Orders with %s
hr: Narudžbe s %s

[ctx: An order type]
en: Original
hr: Izvornik

en: Other
hr: Ostalo

[ctx: label for the system status page]
en: Other
hr: Ostalo

en: Parent Order
hr: Roditeljski red

[ctx: relation to order]
en: Parent Order
hr: Roditeljski red

[ctx: custom post type setting]
en: Parent Subscriptions
hr: Roditeljske pretplate

en: Parent order:
hr: Roditeljski redoslijed:

en: Parent order:
hr: Roditeljski redoslijed:

[ctx: pay for a subscription]
en: Pay
hr: Platiti

en: Pay Now &raquo;
hr: Plati sada &quot;

en: Pay now
hr: Plati sada

en: PayPal API error - credentials are incorrect.
hr: Pogreška PayPal API-ja - vjerodajnice su netočne.

note: translators: placeholders are PayPal API error code and PayPal API error message
en: PayPal API error: (%1$d) %2$s
hr: Pogreška PayPal API-ja: (%1$d) %2$s

[ctx: label for the system status page]
en: PayPal Reference Transactions Enabled
hr: PayPal referentne transakcije omogućene

en: PayPal Standard has a number of limitations and does not support all subscription features.
hr: PayPal Standard ima niz ograničenja i ne podržava sve značajke pretplate.

en: PayPal Subscription ID:
hr: ID pretplate na PayPal:

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal Transaction Held: %s
hr: PayPal transakcija zadržana: %s

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: to docs on woocommerce, 3$-4$ to gateway settings on the site
en: PayPal is inactive for subscription transactions. Please %1$sset up the PayPal IPN%2$s and %3$senter your API credentials%4$s to enable PayPal for Subscriptions.
hr: PayPal nije aktivan za transakcije pretplate. Molimo %1$s postavite PayPal IPN%2$s i %3$s pošaljite svoje API vjerodajnice%4$s kako biste omogućili PayPal za pretplate.

note: translators: placeholder is a transaction ID.
en: PayPal payment approved (ID: %s)
hr: PayPal plaćanje odobreno (ID: %s)

note: translators: placeholder is PayPal transaction status message
en: PayPal payment declined: %s
hr: PayPal plaćanje odbijeno: %s

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Payment Gateway Support
hr: Podrška za Payment Gateway

en: Payment Method
hr: Način plaćanja

note: translators: placeholder is the display name of the payment method
en: Payment Method: %s
hr: Metode Plačanja

en: Payment Retry
hr: Pokušaj ponovnog plaćanja

en: Payment failed.
hr: Plaćanje neuspjelo.

en: Payment for the renewal order was unsuccessful with your payment method on file, please try again.
hr: Plaćanje za narudžbu za obnovu nije bilo uspješno s vašim načinom plaćanja u evidenciji, pokušajte ponovno.

en: Payment gateway ID.
hr: ID pristupnika plaćanja.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: Payment gateways which don't support automatic recurring payments can be used to process %1$smanual subscription renewal payments%2$s.
hr: Pristupnici plaćanja koji ne podržavaju automatska ponavljajuća plaćanja mogu se koristiti za obradu %1$s plaćanja za ručnu obnovu pretplate%2$s.

en: Payment method added.
hr: Dodan način plaćanja.

[ctx: %1$s: old payment title, %2$s: new payment title]
note: translators: 1: old payment title, 2: new payment title.
en: Payment method changed from "%1$s" to "%2$s" by the subscriber from their account page.
hr: Pretplatnik je sa svoje stranice računa promijenio način plaćanja iz &quot;%1$s&quot; u &quot;%2$s&quot;.

en: Payment method meta must be an array.
hr: Meta načina plaćanja mora biti niz.

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: previous token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer changed their default token and opted to update their subscriptions. Payment meta changed from %1$s to %2$s
hr: Meta načina plaćanja ažurirana je nakon što je korisnik promijenio zadani token i odlučio ažurirati svoje pretplate. Meta plaćanja promijenjena je iz %1$s u %2$s

[ctx: used in subscription note]
note: translators: 1: deleted token, 2: new token.
en: Payment method meta updated after customer deleted a token from their My Account page. Payment meta changed from %1$s to %2$s
hr: Meta načina plaćanja ažurirana je nakon što je korisnik izbrisao token sa svoje stranice Moj račun. Meta plaćanja promijenjena je iz %1$s u %2$s

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
hr: Način plaćanja je ažuriran za sve vaše trenutne pretplate.

en: Payment method updated.
hr: Način plaćanja je ažuriran.

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - linked to staging site, 3: link to live site.
en: Payment processing skipped - renewal order created on %1$sstaging site%2$s under staging site lock. Live site is at %3$s
hr: Obrada plaćanja je preskočena - nalog za obnovu kreiran je na %1$spostupnoj web-lokaciji%2$s pod zaključanom web-lokacijom za provođenje. Stranica uživo je na %3$s

en: Payment retry attempted on renewal order with multiple related subscriptions with no payment method in common.
hr: Pokušaj ponovnog plaćanja putem naloga za obnovu s više povezanih pretplata bez zajedničkog načina plaćanja.

en: Payment retry emails are sent to chosen recipient(s) when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future.
hr: E-poruke o pokušaju ponovnog plaćanja šalju se odabranim primateljima(ima) kada pokušaj automatske obrade uplate za obnovu pretplate nije uspio i kada je primijenjeno pravilo za ponovni pokušaj plaćanja u budućnosti.

en: Payment retry posts store details about the automatic retry of failed renewal payments.
hr: Objave za ponovni pokušaj plaćanja pohranjuju pojedinosti o automatskom ponovnom pokušaju plaćanja neuspjele obnove.

en: Payment status marked complete.
hr: Status plaćanja označen kao dovršen.

en: Payment:
hr: Plaćanje:

en: Peek Under the Hood for Developers
hr: Zavirite ispod haube za programere

[ctx: Subscription status]
en: Pending
hr: U tijeku

[ctx: Subscription status]
en: Pending Cancellation
hr: Čeka se otkazivanje

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span> | Pending Cancellation <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Otkazivanje na čekanju <span class="count">(%s)</span>

en: Pending retries
hr: Ponovni pokušaji na čekanju

en: Pending subscription created.
hr: Stvorena je pretplata na čekanju.

[ctx: API response confirming order note deleted from a subscription]
en: Permanently deleted subscription note
hr: Trajno izbrisana bilješka o pretplati

en: Personal data removed.
hr: Osobni podaci uklonjeni.

note: Translators: %s subscription number.
en: Personal data within subscription %s has been retained.
hr: Osobni podaci unutar pretplate %s su zadržani.

en: Phone Number
hr: Broj telefona

en: Place Order Button Text
hr: Tekst gumba za narudžbu

[ctx: email type]
en: Plain text
hr: Običan tekst

en: Please choose a valid payment gateway to change to.
hr: Molimo odaberite važeći pristupnik plaćanja na koji želite promijeniti.

en: Please enter a date after the next payment.
hr: Molimo unesite datum nakon sljedeće uplate.

en: Please enter a date after the start date.
hr: Unesite datum nakon datuma početka.

en: Please enter a date after the trial end.
hr: Unesite datum nakon završetka probe.

en: Please enter a date at least one hour into the future.
hr: Unesite datum barem jedan sat u budućnosti.

en: Please enter a date before the next payment.
hr: Molimo unesite datum prije sljedeće uplate.

en: Please enter a start date in the past.
hr: Unesite datum početka u prošlosti.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
hr: Unesite važeći poštanski broj.

en: Please enter all date fields.
hr: Unesite sva datumska polja.

en: Please keep this page open until the update process completes. No need to refresh or restart the process.
hr: Ostavite ovu stranicu otvorenom dok se proces ažuriranja ne završi. Nema potrebe za osvježavanjem ili ponovnim pokretanjem procesa.

en: Please log in to your account below to choose a new payment method for your subscription.
hr: Prijavite se na svoj račun u nastavku kako biste odabrali novi način plaćanja za svoju pretplatu.

en: Please note: data for this report is cached. The data displayed may be out of date by up to 24 hours. The cache is updated each morning at 4am in your site's timezone.
hr: Napomena: podaci za ovo izvješće se spremaju u predmemoriju. Prikazani podaci mogu biti zastarjeli do 24 sata. Predmemorija se ažurira svakog jutra u 4 ujutro u vremenskoj zoni vaše stranice.

note: translators: opening/closing <a> tags - linked to ticket form.
en: Please upgrade the WooCommerce Subscriptions plugin to version 2.0 or newer immediately. If you need assistance, after upgrading to Subscriptions v2.0, please %1$sopen a support ticket%2$s.
hr: Odmah nadogradite dodatak WooCommerce Subscriptions na verziju 2.0 ili noviju. Ako vam je potrebna pomoć, nakon nadogradnje na Pretplate v2.0, %1$otvorite kartu za podršku%2$s.

en: Previous
hr: Prethodni

note: translators: 1-2: opening/closing <a> tags - link to documentation.
en: Previous versions of Subscriptions relied on %1$sWP Cron%2$s to process subscription payments and other scheduled events. In 3.0, these events will now run on admin request with loopback support. This will significantly increase the throughput of payment processing.
hr: Prethodne verzije Pretplata oslanjale su se na %1$sWP Cron%2$s za obradu plaćanja pretplate i drugih zakazanih događaja. U verziji 3.0 ovi će se događaji sada izvoditi na zahtjev administratora s podrškom za povratnu petlju. To će značajno povećati propusnost obrade plaćanja.

[ctx: table headings in notification email]
en: Price
hr: Cijena

en: Prior to Subscriptions 2.1, they were not easy to answer. Subscriptions 2.1 introduces new reports to answer these questions, and many more.
hr: Prije Pretplata 2.1, nije bilo lako odgovoriti. Pretplate 2.1 uvodi nova izvješća za odgovore na ova i mnoga druga pitanja.

en: Process renewal
hr: Obnova procesa

en: Process renewal order action requested by admin.
hr: Obradi radnju naloga za obnovu koju je zatražio administrator.

en: Processing Renewal order
hr: Obrada naloga za obnovu

en: Product
hr: Proizvod

[ctx: table headings in notification email]
en: Product
hr: Proizvod

en: Product ID.
hr: Identifikacijski broj proizvoda.

en: Product SKU.
hr: SKU proizvoda.

en: Product name.
hr: Ime proizvoda.

en: Product price.
hr: Cijena proizvoda.

en: Products
hr: Proizvodi

en: Profile &rarr;
hr: Profil →

en: Prorate First Renewal
hr: Razmjerna prva obnova

en: Prorate Recurring Payment
hr: Razmjerno ponavljajuće plaćanje

en: Prorate Sign up Fee
hr: Promjerna naknada za prijavu

en: Prorate Subscription Length
hr: Razmjerna duljina pretplate

[ctx: an action on a subscription]
en: Put on-hold
hr: Staviti na čekanje

[ctx: table headings in notification email]
en: Quantity
hr: Količina

en: Quantity ordered.
hr: Naručena količina.

en: Quit nagging me (but don't enable automatic payments)
hr: Prestani me gnjaviti (ali nemoj omogućiti automatska plaćanja)

en: REST API Endpoints
hr: REST API krajnje točke

en: Reactivate
hr: Ponovno aktivirajte

en: Read more
hr: Čitaj više

[ctx: of an email]
en: Recipient(s)
hr: Primatelj(i)

en: Recovered Renewal Revenue
hr: Vraćeni prihod od obnove

en: Recurring Payments
hr: Ponavljajuća plaćanja

en: Recurring Product % Discount
hr: Ponavljajući popust na proizvod

en: Recurring Product Discount
hr: Ponavljajući popust na proizvod

en: Recurring Sales Tax:
hr: Ponovni porez na promet:

en: Recurring Total
hr: Ponavljajući Ukupno

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is the formatted order total for the subscription
en: Recurring price: %s
hr: Ponavljajuća cijena: %s

en: Recurring total
hr: Ponavljajući ukupno

[ctx: table heading]
en: Recurring total
hr: Ponavljajući ukupno

en: Recurring totals
hr: Ponavljajući zbrojevi

en: Recurring:
hr: Ponavljajući:

en: Related Orders
hr: Povezane narudžbe

en: Related order caching is now handled by %1$s.
hr: Predmemoriranjem povezane narudžbe sada upravlja %1$s.

en: Related orders
hr: Povezane narudžbe

en: Related subscriptions
hr: Povezane pretplate

en: Relationship
hr: Odnos

en: Remember, although the update process may take a while, customers and other non-administrative users can browse and purchase from your store without interruption while the update is in progress.
hr: Zapamtite, iako proces ažuriranja može potrajati, kupci i drugi neadministrativni korisnici mogu pregledavati i kupovati u vašoj trgovini bez prekida dok je ažuriranje u tijeku.

en: Remove personal data from subscriptions
hr: Uklonite osobne podatke iz pretplata

en: Removed line item meta data.
hr: Uklonjeni meta podaci stavke retka.

en: Removed line items data.
hr: Podaci o uklonjenim stavkama retka.

note: translators: %d: number of subscriptions affected.
en: Removed personal data from %d subscription. | Removed personal data from %d subscriptions.
hr[0]: Uklonjeni osobni podaci iz %d pretplate.

note: Translators: %s subscription number.
en: Removed personal data from subscription %s.
hr: Uklonjeni osobni podaci iz pretplate %s.

en: Renew early
hr: Obnovite rano

en: Renew now
hr: Obnovite sada

en: Renewal % discount
hr: Obnova % popusta

en: Renewal Discount
hr: Popust za obnovu

en: Renewal Order
hr: Nalog za obnovu

[ctx: relation to order]
en: Renewal Order
hr: Nalog za obnovu

[ctx: Admin menu name]
en: Renewal Payment Retries
hr: Pokušaji plaćanja obnove

[ctx: Post type name]
en: Renewal Payment Retries
hr: Ponovni pokušaji plaćanja

en: Renewal Payment Retry
hr: Obnova plaćanja Pokušaj ponovno

[ctx: table heading]
en: Renewal Payment Retry
hr: Obnova plaćanja Pokušaj ponovno

en: Renewal Totals
hr: Ukupno obnova

en: Renewal cart discount
hr: Popust za obnavljanje košarice

en: Renewal order complete emails are sent to the customer when a subscription renewal order is marked complete and usually indicates that the item for that renewal period has been shipped.
hr: E-poruke o kompletnoj narudžbi za obnovu šalju se kupcu kada je narudžba za obnovu pretplate označena kao dovršena i obično označava da je stavka za to razdoblje obnove poslana.

en: Renewal product discount
hr: Obnova proizvoda popust

[ctx: option section heading]
en: Renewals
hr: Obnove

en: Renewals amount
hr: Iznos obnove

en: Renewals count
hr: Obnove se računaju

[ctx: Repair message that gets sent to front end.]
note: translators: placeholder is the number of subscriptions repaired
en: Repaired %d subscriptions with incorrect dates, line tax data or missing customer notes.
hr: Popravljeno %d pretplata s netočnim datumima, poreznim podacima ili nedostajućim bilješkama korisnika.

[ctx: Whether the Report Cache has been enabled]
en: Report Cache Enabled
hr: Predmemorija izvješća je omogućena

en: Rest assured, although the update process may take a little while, it is coded to prevent defects, your site is safe and will be up and running again, faster than ever, shortly.
hr: Budite uvjereni, iako proces ažuriranja može potrajati malo, on je kodiran kako bi se spriječili nedostaci, vaša je web-lokacija sigurna i uskoro će se ponovno pokrenuti, brže nego ikad.

en: Restore
hr: Vratiti

en: Restore this item from the Trash
hr: Vrati ovu stavku iz smeća

en: Resubscribe
hr: Ponovno se pretplatite

en: Resubscribe Order
hr: Narudžba ponovnog pretplate

[ctx: relation to order]
en: Resubscribe Order
hr: Narudžba ponovnog pretplate

note: translators: placeholder is a date.
en: Resubscribe Order &ndash; %s
hr: Narudžba ponovne pretplate – %s

en: Resubscribe Totals
hr: Ponovno pretplatite se ukupno

[ctx: relation to order]
en: Resubscribed Subscription
hr: Ponovno pretplaćena pretplata

en: Retain ended subscriptions
hr: Zadržite završene pretplate

en: Retain ended subscriptions and their related orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
hr: Zadržite završene pretplate i povezane narudžbe na određeno vrijeme prije anonimizacije osobnih podataka u njima.

en: Retention Rate
hr: Stopa zadržavanja

[ctx: label for the system status page]
en: Retries Migration Status
hr: Ponovno pokušava status migracije

en: Retry Date
hr: Datum ponovnog pokušaja

en: Retry Failed Payments
hr: Ponovo pokušajte s neuspjelim uplatama

en: Retry Renewal Payment
hr: Ponovno pokušajte s plaćanjem obnove

en: Retry Status
hr: Status ponovnog pokušaja

en: Retry renewal payment action requested by admin.
hr: Ponovite akciju plaćanja za obnovu koju je zatražio administrator.

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule applied:
hr: Primijenjeno pravilo ponovnog pokušaja:

[ctx: used in order note as reason for why status changed]
en: Retry rule reapplied:
hr: Ponovno je primijenjeno pravilo ponovnog pokušaja:

en: Roles
hr: Uloge

[ctx: meta box title]
en: Schedule
hr: Raspored

en: Scheduled action data, which was previously stored in the WordPress post tables, has been moved to a custom database table. Amongst other benefits, this will greatly improve the performance of processing scheduled actions such as subscription payments.
hr: Podaci o planiranim radnjama, koji su prethodno bili pohranjeni u tablicama postova WordPressa, premješteni su u prilagođenu tablicu baze podataka. Između ostalih pogodnosti, to će uvelike poboljšati izvedbu obrade zakazanih radnji kao što su plaćanja pretplate.

en: Search Renewal Payment Retries
hr: Pokušaji plaćanja obnove pretraživanja

en: Search Subscriptions
hr: Pretražite pretplate

en: Search for a customer&hellip;
hr: Potražite kupca…

en: Search for a product&hellip;
hr: Potražite proizvod…

en: Security error. Please contact us if you need assistance.
hr: Sigurnosna pogreška. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: See the full guide to What's New in Subscriptions version 2.1 &raquo;
hr: Pogledajte cijeli vodič za što je novo u pretplatama verzije 2.1 »

en: Select an order&hellip;
hr: Odaberite narudžbu…

note: Description of the plugin
en: Sell products and services with recurring payments in your WooCommerce Store.
hr: Prodajte proizvode i usluge uz ponavljajuća plaćanja u svojoj WooCommerce trgovini.

en: Sent to a customer when an attempt to automatically process a subscription renewal payment has failed and a retry rule has been applied to retry the payment in the future. The email contains the renewal order information, date of the scheduled retry and payment links to allow the customer to pay for the renewal order manually instead of waiting for the automatic retry.
hr: Poslano korisniku kada pokušaj automatske obrade uplate za obnovu pretplate nije uspio i kada je primijenjeno pravilo ponovnog pokušaja za ponovni pokušaj plaćanja u budućnosti. E-poruka sadrži informacije o narudžbi za obnovu, datum planiranog ponovnog pokušaja i veze za plaćanje kako bi se korisniku omogućilo da ručno plati narudžbu za obnovu umjesto da čeka automatski ponovni pokušaj.

en: Sent to a customer when the subscription is due for renewal and the renewal requires a manual payment, either because it uses manual renewals or the automatic recurring payment failed for the initial attempt and all automatic retries (if any). The email contains renewal order information and payment links.
hr: Poslano korisniku kada je pretplata dospjela za obnovu, a obnova zahtijeva ručno plaćanje, bilo zato što koristi ručne obnove ili automatsko ponavljajuće plaćanje nije uspjelo za početni pokušaj i sve automatske ponovne pokušaje (ako ih ima). E-pošta sadrži podatke o narudžbi za obnovu i veze za plaćanje.

en: Set a maximum number of times a customer can suspend their account for each billing period. For example, for a value of 3 and a subscription billed yearly, if the customer has suspended their account 3 times, they will not be presented with the option to suspend their account until the next year. Store managers will always be able to suspend an active subscription. Set this to 0 to turn off the customer suspension feature completely.
hr: Postavite maksimalni broj puta kada korisnik može obustaviti svoj račun za svako razdoblje naplate. Na primjer, za vrijednost od 3 i pretplatu koja se naplaćuje godišnje, ako je korisnik obustavio svoj račun 3 puta, neće mu biti ponuđena opcija da obustavi svoj račun do sljedeće godine. Upravitelji trgovina uvijek će moći obustaviti aktivnu pretplatu. Postavite ovo na 0 da biste potpuno isključili značajku obustave korisnika.

en: Settings
hr: Postavke

en: Shipping
hr: dostava

en: Shipping Address
hr: dostavna adresa

en: Shipping Method
hr: Metoda slanja

en: Shipping Tax:
hr: Porez na dostavu:

en: Shipping costs will be calculated once you have provided your address.
hr: Troškovi dostave će se izračunati nakon što navedete svoju adresu.

en: Shipping for subscription products is normally charged on the initial order and all renewal orders. Enable this to only charge shipping once on the initial order. Note: for this setting to be enabled the subscription must not have a free trial or a synced renewal date.
hr: Dostava za proizvode na pretplatu obično se naplaćuje za početnu narudžbu i sve narudžbe za obnovu. Omogućite ovo da biste naplatili dostavu samo jednom prilikom početne narudžbe. Napomena: da bi ova postavka bila omogućena, pretplata ne smije imati besplatno probno razdoblje ili sinkronizirani datum obnove.

note: translators: %s: shipping method label.
en: Shipping via %s
hr: Dostava putem %s

en: Show more details
hr: Prikaži više pojedinosti

note: translators: placeholders are opening link tag, ID of sub, and closing link tag
en: Showing orders for %1$sSubscription %2$s%3$s
hr: Prikazuju se narudžbe za %1$sPretplatu %2$s%3$s

en: Sign Up Fee % Discount
hr: Naknada za prijavu % popusta

en: Sign Up Fee Discount
hr: Popust za prijavu

en: Sign up now
hr: Prijavi se sad

en: Sign-up Fee (%s)
hr: Naknada za registraciju (%s)

note: translators: %s is a currency symbol / code
en: Sign-up fee (%s)
hr: Naknada za registraciju (%s)

en: Sign-up grace period
hr: Odgoda za prijavu

en: Signup Totals
hr: Ukupno prijava

en: Simple subscription
hr: Jednostavna pretplata

note: translators: placeholder is coupon code
en: Sorry, "%s" can only be applied to subscription parent orders which contain a product with signup fees.
hr: Nažalost, &quot;%s&quot; se može primijeniti samo na roditeljske narudžbe s pretplatom koje sadrže proizvod s naknadama za registraciju.

en: Sorry, it seems no payment gateways support changing the recurring payment method. Please contact us if you require assistance or to make alternate arrangements.
hr: Nažalost, čini se da nijedan pristupnik plaćanja ne podržava promjenu ponavljajućeg načina plaćanja. Molimo kontaktirajte nas ako vam je potrebna pomoć ili kako bismo se dogovorili.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Nažalost, čini se da nema dostupnih načina plaćanja koji podržavaju pretplate. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć ili želite napraviti alternativni aranžman.

note: translators: 1-2: opening/closing tags - link to documentation.
en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support subscriptions. Please see %1$sEnabling Payment Gateways for Subscriptions%2$s if you require assistance.
hr: Nažalost, čini se da nema dostupnih načina plaćanja koji podržavaju pretplate. Pogledajte %1$sOmogućavanje pristupnika plaćanja za pretplate%2$s ako vam je potrebna pomoć.

en: Sorry, it seems there are no available payment methods which support the recurring coupon you are using. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
hr: Nažalost, čini se da nema dostupnih načina plaćanja koji podržavaju ponavljajući kupon koji koristite. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć ili želite napraviti alternativni aranžman.

en: Sorry, only recurring coupons can be applied to subscriptions.
hr: Nažalost, na pretplate se mogu primijeniti samo ponavljajući kuponi.

en: Sorry, recurring coupons can only be applied to subscriptions or subscription orders.
hr: Nažalost, ponavljajući kuponi mogu se primijeniti samo na pretplate ili narudžbe za pretplatu.

note: translators: 1$: coupon code that is being removed
en: Sorry, the "%1$s" coupon is only valid for renewals.
hr: Nažalost, kupon &quot;%1$s&quot; vrijedi samo za obnove.

en: Sorry, this coupon is only valid for an initial payment and the cart does not require an initial payment.
hr: Nažalost, ovaj kupon vrijedi samo za početnu uplatu i košarica ne zahtijeva početnu uplatu.

en: Sorry, this coupon is only valid for new subscriptions.
hr: Nažalost, ovaj kupon vrijedi samo za nove pretplate.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products with a sign-up fee.
hr: Nažalost, ovaj kupon vrijedi samo za pretplatničke proizvode uz naknadu za registraciju.

en: Sorry, this coupon is only valid for subscription products.
hr: Nažalost, ovaj kupon vrijedi samo za pretplatničke proizvode.

en: Sorry, this subscription change payment method request is invalid and cannot be processed.
hr: Nažalost, ovaj zahtjev za promjenu pretplate za način plaćanja nije važeći i ne može se obraditi.

[ctx: refers to staging site]
en: Staging
hr: Uprizorenje

en: Start Date
hr: Početni datum

[ctx: table heading]
en: Start Date
hr: Početni datum

[ctx: customer subscription table header]
en: Start date
hr: Početni datum

[ctx: table heading]
en: Start date
hr: Početni datum

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is localised start date
en: Start date: %s
hr: Datum početka: %s

note: translators: 1: old subscription status 2: new subscription status
en: Status changed from %1$s to %2$s.
hr: Status je promijenjen iz %1$s u %2$s.

en: Status of Order
hr: Status narudžbe

en: Status of Subscription
hr: Status pretplate

note: translators: %s: new order status
en: Status set to %s.
hr: Status postavljen na %s.

en: Store Setup
hr: Postavljanje trgovine

[ctx: of an email]
en: Subject
hr: Predmet

en: Subscribe All the Things
hr: Pretplatite se na sve stvari

en: Subscriber Default Role
hr: Zadana uloga pretplatnika

en: Subscription
hr: Pretplata

[ctx: relation to order]
en: Subscription
hr: Pretplata

[ctx: hash before subscription ID]
note: translators: %d: subscription ID.
en: Subscription #%d does not exist.
hr: Pretplata #%d ne postoji.

note: translators: %d: subscription ID. translators: %d: order ID.
en: Subscription #%d:
hr: Pretplata #%d:

[ctx: hash before order number]
note: translators: %s: subscription ID. translators: %s: order number. translators: placeholder is a subscription ID.
en: Subscription #%s
hr: Pretplata #%s

[ctx: edit subscription header]
note: translators: placeholder is the ID of the subscription
en: Subscription #%s details
hr: Pojedinosti o pretplati #%s

note: translators: %s is subscription's number
en: Subscription #%s has not been added to the cart.
hr: Pretplata #%s nije dodana u košaricu.

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: order ID, 3$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s (Order %2$s) - %3$s
hr: Pretplata %1$s (Narudžba %2$s) - %3$s

[ctx: item name sent to paypal]
note: translators: 1$: subscription ID, 2$: names of items, comma separated
en: Subscription %1$s - %2$s
hr: Pretplata %1$s - %2$s

[ctx: Used in email notification]
note: translators: $1-$3: opening and closing <a> tags $2: subscription's order number
en: Subscription %1$s#%2$s%3$s
hr: Pretplata %1$s#%2$s%3$s

[ctx: The post title for the new subscription]
note: translators: placeholder is order date parsed by strftime
en: Subscription &ndash; %s
hr: Pretplata – %s

en: Subscription Cancelled
hr: Pretplata je otkazana

en: Subscription Cancelled: maximum number of failed payments reached.
hr: Pretplata je otkazana: dostignut je maksimalni broj neuspjelih uplata.

note: translators: %s: help tip.
en: Subscription Count %s
hr: Broj pretplate %s

[ctx: meta box title]
en: Subscription Data
hr: Podaci o pretplati

en: Subscription Events by Date
hr: Pretplata Događaji po datumu

en: Subscription Expired
hr: Pretplata je istekla

en: Subscription Gifting
hr: Darivanje na pretplatu

en: Subscription Items
hr: Stavke pretplate

en: Subscription Length
hr: Duljina pretplate

en: Subscription Number
hr: Broj pretplate

note: translators: placeholder is the subscription order number wrapped in <strong> tags
en: Subscription Number: %s
hr: Broj pretplate: %s

[ctx: An order type]
en: Subscription Parent
hr: Roditelj pretplate

en: Subscription Periods
hr: Razdoblja pretplate

note: translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription Price (%s)
hr: Cijena pretplate (%s)

en: Subscription Product
hr: Proizvod za pretplatu

en: Subscription Relationship
hr: Pretplatnički odnos

[ctx: An order type]
en: Subscription Renewal
hr: Obnova pretplate

note: translators: placeholder is a date.
en: Subscription Renewal Order &ndash; %s
hr: Narudžba za obnovu pretplate – %s

en: Subscription Reports
hr: Izvješća o pretplati

[ctx: An order type]
en: Subscription Resubscribe
hr: Pretplata Ponovno se pretplatite

[ctx: label for the system status page]
en: Subscription Statuses
hr: Statusi pretplate

en: Subscription Suspended
hr: Pretplata obustavljena

[ctx: An order type]
en: Subscription Switch
hr: Prekidač za pretplatu

en: Subscription Switch Complete
hr: Promjena pretplate je završena

en: Subscription Switched
hr: Promijenjena pretplata

en: Subscription Trial Period
hr: Probno razdoblje za pretplatu

en: Subscription argument passed in is not an object.
hr: Proslijeđeni argument pretplate nije objekt.

en: Subscription billing interval
hr: Interval naplate pretplate

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription cancelled by the subscriber from their account page.
hr: Pretplatnik je otkazao pretplatu sa svoje stranice računa.

note: translators: $1: opening link tag, $2: order number, $3: closing link tag
en: Subscription cancelled for refunded order %1$s#%2$s%3$s.
hr: Pretplata je otkazana za vraćenu narudžbu %1$s#%2$s%3$s.

en: Subscription cancelled with PayPal
hr: Pretplata je otkazana putem PayPala

[ctx: Error message while creating a subscription]
en: Subscription created date must be before current day.
hr: Datum kreiranja pretplate mora biti prije tekućeg dana.

note: translators: placeholder is a subscription ID. translators: %d: subscription ID.
en: Subscription doesn't exist in scheduled action: %d
hr: Pretplata ne postoji u zakazanoj radnji: %d

note: translators: php date string
en: Subscription draft updated.
hr: Nacrt pretplate je ažuriran.

en: Subscription end date in the past
hr: Datum završetka pretplate u prošlosti

en: Subscription features:
hr: Značajke pretplate:

en: Subscription information
hr: Podaci o pretplati

en: Subscription interval
hr: Interval pretplate

en: Subscription items can no longer be edited.
hr: Stavke pretplate više se ne mogu uređivati.

[ctx: subscription note after linking to a parent order]
note: translators: %s: parent order number (linked to its details screen).
en: Subscription linked to parent order %s via admin.
hr: Pretplata povezana s nadređenom narudžbom %s putem administratora.

note: translators: placeholder is a payment method title.
en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Live payment method: %s
hr: Pretplata je zaključana na ručnu obnovu dok je trgovina u fazi rada. Način plaćanja uživo: %s

en: Subscription locked to Manual Renewal while the store is in staging mode. Payment method changes will take effect in live mode.
hr: Pretplata je zaključana na ručnu obnovu dok je trgovina u fazi rada. Promjene načina plaćanja stupit će na snagu u načinu rada uživo.

en: Subscription payment details.
hr: Podaci o plaćanju pretplate.

en: Subscription payment method
hr: Način plaćanja pretplate

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s and has been set to manual with error message: %2$s
hr: Način plaćanja pretplate nije mogao biti postavljen na %1$s i postavljen je na ručni s porukom o pogrešci: %2$s

note: translators: 1$: gateway id, 2$: error message
en: Subscription payment method could not be set to %1$s with error message: %2$s
hr: Način plaćanja pretplate nije mogao biti postavljen na %1$s s porukom o pogrešci: %2$s

en: Subscription period
hr: Razdoblje pretplate

note: translators: %s: currency symbol. translators: placeholder is a currency symbol / code
en: Subscription price (%s)
hr: Cijena pretplate (%s)

en: Subscription pricing
hr: Cijene pretplate

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription put on hold by the subscriber from their account page.
hr: Pretplatnik je stavio na čekanje sa svoje stranice računa.

[ctx: order note left on subscription after user action]
en: Subscription reactivated by the subscriber from their account page.
hr: Pretplatnik je ponovno aktivirao pretplatu sa svoje stranice računa.

en: Subscription reactivated with PayPal
hr: Pretplata je ponovno aktivirana putem PayPala

en: Subscription renewal orders cannot be cancelled.
hr: Narudžbe za obnovu pretplate ne mogu se otkazati.

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment due:
hr: Plaćanje obnove pretplate dospjelo:

[ctx: used in order note as reason for why order status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
hr: Ponovni pokušaj plaćanja obnove pretplate:

[ctx: used in order note as reason for why subscription status changed]
en: Subscription renewal payment retry:
hr: Ponovni pokušaj plaćanja obnove pretplate:

[ctx: used in post updated messages]
note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription restored to revision from %s
hr: Pretplata je vraćena na reviziju od %s

en: Subscription saved.
hr: Pretplata je spremljena.

note: translators: php date string
en: Subscription scheduled for: %1$s.
hr: Pretplata je zakazana za: %1$s.

en: Subscription sign up failed.
hr: Prijava pretplate nije uspjela.

en: Subscription sign-up fee
hr: Naknada za upis u pretplatu

[ctx: Used in order note. Reason why status changed.]
en: Subscription status changed by bulk edit:
hr: Status pretplate promijenjen skupnim uređivanjem:

en: Subscription status:
hr: Status pretplate:

en: Subscription submitted.
hr: Pretplata je poslana.

en: Subscription suspended by Database repair script. This subscription was suspended via PayPal.
hr: Skripta za popravak baze podataka obustavila je pretplatu. Ova je pretplata obustavljena putem PayPal-a.

en: Subscription suspended with PayPal
hr: Pretplata je obustavljena uz PayPal

en: Subscription switch complete emails are sent to the customer when a subscription is switched successfully.
hr: Potpuna e-poruka za promjenu pretplate šalje se korisniku kada se pretplata uspješno prebaci.

en: Subscription switched emails are sent when a customer switches a subscription.
hr: E-poruke s promjenom pretplate šalju se kada korisnik promijeni pretplatu.

en: Subscription totals
hr: Ukupno pretplate

en: Subscription trial period:
hr: Probno razdoblje pretplate:

note: translators: placeholder is previous post title
en: Subscription updated.
hr: Pretplata je ažurirana.

en: Subscription updates
hr: Ažuriranja pretplate

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is subscription's number
en: Subscription: %s
hr: Pretplata: %s

en: Subscriptions
hr: Pretplate

note: translators: placeholder is a page number.
en: Subscriptions (page %d)
hr: Pretplate (stranica %d)

en: Subscriptions 2.0 introduces a new architecture built on the WooCommerce Custom Order Types API.
hr: Pretplate 2.0 uvodi novu arhitekturu izgrađenu na WooCommerce Custom Order Types API-ju.

en: Subscriptions 2.0 introduces a new object for working with a subscription at the application level. The cumbersome APIs for retrieving or modifying a subscription's data are gone!
hr: Pretplate 2.0 uvodi novi objekt za rad s pretplatom na razini aplikacije. Glomazni API-ji za dohvaćanje ili izmjenu podataka pretplate su nestali!

en: Subscriptions 2.1 adds support for subscription data to this infrastructure.
hr: Pretplate 2.1 ovoj infrastrukturi dodaje podršku za podatke o pretplati.

en: Subscriptions 2.1 also introduces a number of new emails to notify you when:
hr: Pretplate 2.1 također uvodi niz novih e-poruka koje će vas obavijestiti kada:

note: translators: placeholders are opening and closing <code> tags
en: Subscriptions 2.1 now passes the renewal order's total, making it possible to add a fee or discount to the renewal order with simple one-liners like %s$order->add_fee()%s or %s$order->add_coupon()%s.
hr: Pretplate 2.1 sada prosljeđuju ukupan iznos narudžbe za obnovu, što omogućuje dodavanje naknade ili popusta narudžbi za obnovu s jednostavnim jednostrukim riječima poput %s$order-&gt;add_fee()%s ili %s$order-&gt;add_coupon()% s.

en: Subscriptions Data
hr: Podaci o pretplatama

en: Subscriptions Ended
hr: Pretplate su završile

[ctx: Live URL, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Live URL
hr: Pretplate Live URL

[ctx: Live or Staging, Label on WooCommerce -> System Status page]
en: Subscriptions Mode
hr: Način pretplate

[ctx: label for the system status page]
en: Subscriptions Template Theme Overrides
hr: Zaobilaženja teme predloška pretplate

note: translators: placeholders are opening and closing <a> tags
en: Subscriptions also now uses the renewal order to setup the cart for %smanual renewals%s, making it easier to add products or discounts to a single renewal paid manually.
hr: Pretplate također sada koriste narudžbu obnove za postavljanje košarice za %s ručne obnove%s, što olakšava dodavanje proizvoda ili popusta na jednu obnovu koja se plaća ručno.

en: Subscriptions by Customer
hr: Pretplate od strane korisnika

en: Subscriptions by Payment Gateway
hr: Pretplate putem Payment Gatewaya

en: Subscriptions by Product
hr: Pretplate po proizvodu

en: Subscriptions created within this many days prior to the Renewal Day will not be charged at sign-up. Set to zero for all new Subscriptions to be charged the full recurring amount. Must be a positive number.
hr: Pretplate stvorene unutar toliko dana prije Dana obnove neće se naplaćivati prilikom registracije. Postavite na nulu kako bi se sve nove pretplate naplaćivale punim iznosom koji se ponavlja. Mora biti pozitivan broj.

en: Subscriptions signups
hr: Prijave za pretplate

en: Subscriptions v2.0 introduces a new administration interface to add or edit a subscription. You can make all the familiar changes, like modifying recurring totals or subscription status. You can also make some new modifications, like changing the expiration date, adding a shipping cost or adding a product line item.
hr: Pretplate v2.0 uvodi novo administrativno sučelje za dodavanje ili uređivanje pretplate. Možete napraviti sve poznate promjene, kao što je izmjena ponavljajućih ukupnih iznosa ili statusa pretplate. Također možete napraviti neke nove izmjene, poput promjene datuma isteka, dodavanja cijene dostave ili dodavanja stavke linije proizvoda.

en: Subscriptions will appear here for you to view and manage once purchased by a customer.
hr: Pretplate će se pojaviti ovdje za pregled i upravljanje nakon što ih kupac kupi.

en: Subtotal
hr: Međuzbroj

en: Successful retries
hr: Uspješni pokušaji

en: Support
hr: Podrška

en: Supported features:
hr: Podržane značajke:

en: Supports automatic renewal payments with the WooCommerce Subscriptions extension.
hr: Podržava automatska plaćanja obnove s proširenjem WooCommerce Pretplate.

en: Suspend
hr: Obustaviti

en: Suspended Subscription
hr: Obustavljena pretplata

en: Suspended Subscription emails are sent when a customer manually suspends their subscription.
hr: E-poruke o obustavljenoj pretplati šalju se kada korisnik ručno obustavi svoju pretplatu.

en: Switch Button Text
hr: Tekst gumba za prebacivanje

en: Switch Order
hr: Promijeni redoslijed

en: Switch Order Details
hr: Promijenite pojedinosti narudžbe

en: Switch Totals
hr: Promijenite ukupne vrijednosti

note: translators: %s: order number.
en: Switch order cancelled due to a new switch order being created #%s.
hr: Narudžba za promjenu je otkazana jer se kreira nova narudžba za promjenu #%s.

[ctx: Subscription status]
en: Switched
hr: Zamijenjeno

[ctx: post status label including post count]
note: translators: placeholder is a post count.
en: Switched <span class="count">(%s)</span> | Switched <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Promijenjeno <span class="count">(%s)</span>

en: Switched Subscription
hr: Promijenjena pretplata

en: Switched subscriptions
hr: Zamijenjene pretplate

en: Switching
hr: Prebacivanje

en: Synchronisation
hr: Sinkronizacija

en: Synchronise Renewals
hr: Sinkroniziraj obnove

en: Synchronise renewals
hr: Sinkronizirajte obnove

en: Tax class of product.
hr: Porezna klasa proizvoda.

en: Tax rate ID.
hr: ID porezne stope.

en: Tax subtotal.
hr: Porezni međuzbroj.

en: Tax total.
hr: Ukupno porez.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Thank you for updating to the latest version of WooCommerce Subscriptions.
hr: Hvala vam što ste ažurirali na najnoviju verziju WooCommerce pretplate.

en: Thank you for your order
hr: hvala na Vašoj Narudžbi

en: Thank you for your renewal order
hr: Hvala vam na narudžbi za obnovu

en: Thanks for your renewal order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received. In the meantime, here’s a reminder of your order:
hr: Hvala na vašoj narudžbi za obnovu. Na čekanju je dok ne potvrdimo da je uplata primljena. U međuvremenu, evo podsjetnika na vašu narudžbu:

en: That doesn't appear to be one of your subscriptions.
hr: Čini se da to nije jedna od vaših pretplata.

en: That doesn't appear to be your order.
hr: Čini se da to nije vaša narudžba.

note: translators: placeholder is subscription's new status, translated
en: That subscription can not be changed to %s. Please contact us if you need assistance.
hr: Ta se pretplata ne može promijeniti u %s. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: That subscription does not exist. Has it been deleted?
hr: Ta pretplata ne postoji. Je li izbrisano?

en: That subscription does not exist. Please contact us if you need assistance.
hr: Ta pretplata ne postoji. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: That subscription product can not be added to your cart as it already contains a subscription renewal.
hr: Taj se pretplatnički proizvod ne može dodati u vašu košaricu jer već sadrži obnovu pretplate.

en: That's not all we've working on for the last 12 months when it comes to Subscriptions. We've also released mini-extensions to help you get the most from your subscription store.
hr: To nije sve na čemu smo radili posljednjih 12 mjeseci kada su u pitanju pretplate. Također smo izdali mini-proširenja koja će vam pomoći da što bolje iskoristite svoju pretplatničku trgovinu.

en: The "all" value for $order_type parameter is deprecated. It was a misnomer, as it did not return resubscribe orders. It was also inconsistent with order type values accepted by wcs_get_subscription_orders(). Use array( "parent", "renewal", "switch" ) to maintain previous behaviour, or "any" to receive all order types, including switch and resubscribe.
hr: Vrijednost &quot;sve&quot; za parametar $order_type je zastarjela. Bio je to pogrešan naziv, jer nije vraćao narudžbe za ponovnu pretplatu. Također nije bio u skladu s vrijednostima vrste narudžbe koje je prihvatio wcs_get_subscription_orders(). Koristite niz (&quot;roditelj&quot;, &quot;obnova&quot;, &quot;switch&quot;) za održavanje prethodnog ponašanja ili &quot;bilo koji&quot; za primanje svih vrsta narudžbi, uključujući prebacivanje i ponovnu pretplatu.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the cancellation date.
hr: Datum %s mora nastupiti nakon datuma otkazivanja.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the last payment date.
hr: Datum %s mora nastupiti nakon posljednjeg datuma plaćanja.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the next payment date.
hr: Datum %s mora nastupiti nakon sljedećeg datuma plaćanja.

note: translators: %s: date type (e.g. "next_payment").
en: The %s date must occur after the start date.
hr: Datum %s mora se pojaviti nakon datuma početka.

note: translators: %s: date type (e.g. "end").
en: The %s date must occur after the trial end date.
hr: Datum %s mora nastupiti nakon datuma završetka probe.

note: translators: %s: date type (e.g. "trial_end").
en: The %s date of a subscription can not be deleted. You must delete the order.
hr: Datum %s pretplate ne može se izbrisati. Morate izbrisati narudžbu.

note: translators: placeholder is an item name
en: The %s product has been deleted and can no longer be renewed. Please choose a new product or contact us for assistance.
hr: Proizvod %s je izbrisan i više se ne može obnoviti. Molimo odaberite novi proizvod ili nas kontaktirajte za pomoć.

en: The Gifting extension makes it possible for one person to purchase a subscription product for someone else. It then shares control of the subscription between the purchaser and recipient, allowing both to manage the subscription over its lifecycle.
hr: Proširenje Gifting omogućuje jednoj osobi da kupi pretplatnički proizvod za nekog drugog. Zatim dijeli kontrolu nad pretplatom između kupca i primatelja, dopuštajući obojici upravljanje pretplatom tijekom njenog životnog ciklusa.

en: The Upgrade is in Progress
hr: Nadogradnja je u tijeku

en: The WooCommerce Subscriptions plugin has been updated!
hr: Dodatak WooCommerce Subscriptions je ažuriran!

en: The WooCommerce Subscriptions plugin is currently running its database upgrade routine.
hr: Dodatak WooCommerce Subscriptions trenutno izvodi svoju rutinu nadogradnje baze podataka.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic payment to renew your subscription has failed. We will retry the payment %s.
hr: Automatsko plaćanje za obnovu vaše pretplate nije uspjelo. Pokušat ćemo ponovno izvršiti plaćanje %s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: name of the blog, %2$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: The automatic payment to renew your subscription with %1$s has failed. To reactivate the subscription, please log in and pay for the renewal from your account page: %2$s
hr: Automatsko plaćanje za obnovu vaše pretplate na %1$s nije uspjelo. Da biste ponovno aktivirali pretplatu, prijavite se i platite obnovu sa stranice vašeg računa: %2$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%1$s from %2$s has failed. The payment will be retried %3$s.
hr: Automatsko ponavljajuće plaćanje za narudžbu #%1$s od %2$s nije uspjelo. Plaćanje će biti ponovno pokušano %3$s.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The automatic recurring payment for order #%d from %s has failed. The payment will be retried %3$s.
hr: Automatsko ponavljajuće plaćanje za narudžbu #%d od %s nije uspjelo. Plaćanje će biti ponovno pokušano %3$s.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total for this product on each subscription.
hr: Prosječna ukupna linija za ovaj proizvod na svakoj pretplati.

note: translators: %s: help tip.
en: The average line total on all orders for this product line item.
hr: Prosječni zbroj retka za sve narudžbe za ovu stavku retka proizvoda.

en: The average value of all customers' sign-up, switch and renewal orders.
hr: Prosječna vrijednost narudžbi za registraciju, promjenu i obnovu svih kupaca.

en: The best part about the new automatic retry system is that the retry rules are completely customisable.
hr: Najbolji dio novog sustava automatskog ponovnog pokušaja je to što su pravila ponovnog pokušaja potpuno prilagodljiva.

en: The creation date of a subscription can not be deleted, only updated.
hr: Datum kreiranja pretplate ne može se izbrisati, samo ažurirati.

en: The date the subscription's latest order was completed, in GMT.
hr: Datum kada je posljednja narudžba pretplate dovršena, u GMT.

en: The date the subscription's latest order was paid, in GMT.
hr: Datum kada je posljednja narudžba pretplate plaćena, u GMT.

en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments, we couldn't find an alternative token payment method token to change your subscriptions to.
hr: Izbrisani način plaćanja korišten je za automatska plaćanja pretplate, nismo mogli pronaći alternativni token načina plaćanja na koji bismo promijenili vaše pretplate.

note: translators: $1: the token/credit card label, 2$-3$: opening and closing strong and link tags
en: The deleted payment method was used for automatic subscription payments. To avoid failed renewal payments in future the subscriptions using this payment method have been updated to use your %1$s. To change the payment method of individual subscriptions go to your %2$sMy Account > Subscriptions%3$s page.
hr: Izbrisani način plaćanja korišten je za automatska plaćanja pretplate. Kako bi se izbjegla neuspješna plaćanja obnove u budućnosti, pretplate koje koriste ovaj način plaćanja ažurirane su tako da koriste vaš %1$s. Za promjenu načina plaćanja pojedinačnih pretplata idite na stranicu %2$sMoj račun &gt; Pretplate%3$s.

en: The email sent to the customer when the renewal payment or payment retry failed to notify them that the payment would be retried.
hr: E-poruka poslana korisniku kada plaćanje obnove ili ponovni pokušaj plaćanja nije uspjelo da ga obavijesti da će plaćanje biti ponovno pokušano.

note: translators: 1$: number of subscriptions on site, 2$, lower estimate (minutes), 3$: upper estimate
en: The full update process for the %1$d subscriptions on your site will take between %2$d and %3$d minutes.
hr: Cijeli postupak ažuriranja za %1$d pretplate na vašoj web-lokaciji trajat će između %2$d i %3$d minuta.

en: The item on the switch order cannot be found.
hr: Nije moguće pronaći stavku u narudžbi za prebacivanje.

en: The item was not removed because this Subscription's payment method does not support removing an item.
hr: Stavka nije uklonjena jer način plaćanja ove pretplate ne podržava uklanjanje stavke.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: The new interface is also built on the existing %sEdit Order%s screen. If you've ever modified an order, you already know how to modify a subscription.
hr: Novo sučelje je također izgrađeno na postojećem zaslonu %sEdit Order%s. Ako ste ikada mijenjali narudžbu, već znate kako izmijeniti pretplatu.

en: The number of billing periods between subscription renewals.
hr: Broj razdoblja naplate između obnova pretplate.

en: The number of renewal orders processed during this period.
hr: Broj narudžbi za obnovu obrađenih tijekom ovog razdoblja.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of renewal orders which had a failed payment use the retry system.
hr: Broj naloga za obnovu s neuspjelim plaćanjem koristi sustav za ponovni pokušaj.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which did not result in a successful payment.
hr: Broj ponovnih pokušaja plaćanja za ovo razdoblje koji nisu rezultirali uspješnim plaćanjem.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries for this period which were able to process the payment which had previously failed one or more times.
hr: Broj ponovnih pokušaja obnove plaćanja za ovo razdoblje koji su uspjeli obraditi plaćanje koje je prethodno jednom ili više puta nije uspjelo.

note: translators: %s: retry count.
en: The number of renewal payment retries not yet processed.
hr: Broj ponovnih pokušaja plaćanja koji još nije obrađen.

en: The number of resubscribe orders processed during this period.
hr: Broj obrađenih narudžbi za ponovnu pretplatu tijekom tog razdoblja.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of sign-up, switch and renewal orders this customer has placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
hr: Broj narudžbi za prijavu, promjenu i obnavljanje koje je ovaj kupac poslao u vašu trgovinu s plaćenim statusom (tj. obrada ili dovršena).

en: The number of subscriptions cancelled by the customer or store manager during this period.  The pre-paid term may not yet have ended during this period.
hr: Broj pretplata koje je kupac ili upravitelj trgovine otkazao tijekom tog razdoblja. Pretplaćeni rok možda još nije završio tijekom tog razdoblja.

en: The number of subscriptions created during this period, either by being manually created, imported or a customer placing an order. This includes orders pending payment.
hr: Broj pretplata stvorenih tijekom tog razdoblja, bilo ručno kreiranim, uvezenim ili narudžbom korisnika. To uključuje narudžbe na čekanju plaćanja.

en: The number of subscriptions during this period with an end date in the future and a status other than pending.
hr: Broj pretplata tijekom ovog razdoblja s datumom završetka u budućnosti i statusom koji nije na čekanju.

en: The number of subscriptions purchased in parent orders created during this period. This represents the new subscriptions created by customers placing an order via checkout.
hr: Broj pretplata kupljenih u nadređenim narudžbama stvorenim tijekom tog razdoblja. Ovo predstavlja nove pretplate stvorene od strane kupaca koji su naručili putem naplate.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions that include this product as a line item and have a status other than pending or trashed.
hr: Broj pretplata koje uključuju ovaj proizvod kao stavku retka i imaju status koji nije na čekanju ili u otpadu.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status of active or pending cancellation.
hr: Broj pretplata koje ovaj korisnik ima sa statusom aktivne ili na čekanju za otkazivanje.

note: translators: %s: help tip.
en: The number of subscriptions this customer has with a status other than pending or trashed.
hr: Broj pretplata koje ovaj korisnik ima sa statusom koji nije na čekanju ili u otpadu.

en: The number of subscriptions upgraded, downgraded or cross-graded during this period.
hr: Broj pretplata nadograđenih, sniženih ili višestruko ocjenjivanih tijekom tog razdoblja.

en: The number of subscriptions which have either expired or reached the end of the prepaid term if it was previously cancelled.
hr: Broj pretplata koje su istekle ili su dosegle kraj unaprijed plaćenog roka ako je prethodno otkazan.

en: The number of unique customers with a subscription of any status other than pending or trashed.
hr: Broj jedinstvenih kupaca s pretplatom bilo kojeg statusa osim na čekanju ili u otpadu.

note: translators: %s: renewal count.
en: The number of upcoming renewal orders, for currently active subscriptions.
hr: Broj nadolazećih narudžbi za obnovu za trenutno aktivne pretplate.

en: The original subscription item being switched cannot be found.
hr: Ne može se pronaći izvorna stavka pretplate koja se mijenja.

en: The payment method can not be changed for that subscription.
hr: Način plaćanja nije moguće promijeniti za tu pretplatu.

en: The product type can not be changed because this product is associated with subscriptions.
hr: Vrsta proizvoda se ne može promijeniti jer je ovaj proizvod povezan s pretplatama.

note: translators: %1$s: an order number, %2$s: the customer's full name, %3$s: lowercase human time diff in the form returned by wcs_get_human_time_diff(), e.g. 'in 12 hours'
en: The renewal order is as follows:
hr: Redoslijed obnove je sljedeći:

en: The requested subscription cannot be edited.
hr: Zatraženu pretplatu nije moguće uređivati.

en: The retry system is disabled by default. To enable it, visit the Subscriptions settings administration screen.
hr: Sustav ponovnog pokušaja onemogućen je prema zadanim postavkama. Da biste ga omogućili, posjetite administrativni zaslon postavki pretplata.

en: The start date of a subscription can not be deleted, only updated.
hr: Datum početka pretplate ne može se izbrisati, samo ažurirati.

en: The status applied to the order for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
hr: Status se primjenjuje na narudžbu za vrijeme između neuspjelog plaćanja obnove ili posljednjeg pokušaja do trenutka kada je ovaj ponovni pokušaj obrađen.

en: The status applied to the subscription for the time between when the renewal payment failed or last retry occurred and when this retry was processed.
hr: Status koji se primjenjuje na pretplatu za vrijeme između neuspjelog plaćanja obnove ili posljednjeg pokušaja do trenutka kada je ovaj ponovni pokušaj obrađen.

en: The status of the automatic payment retry: pending means the retry will be processed in the future, failed means the payment was not successful when retried and completed means the payment succeeded when retried.
hr: Status automatskog ponovnog pokušaja plaćanja: na čekanju znači da će ponovni pokušaj biti obrađen u budućnosti, neuspješno znači da plaćanje nije bilo uspješno pri ponovnom pokušaju, a dovršeno znači da je plaćanje uspjelo kada je ponovno pokušano.

en: The status to transition the subscription to. Unlike the "status" param, this will calculate and update the subscription dates.
hr: Status na koji treba prenijeti pretplatu. Za razliku od parametra &quot;status&quot;, ovo će izračunati i ažurirati datume pretplate.

en: The subscription's end date.
hr: Datum završetka pretplate.

en: The subscription's next payment date.
hr: Sljedeći datum plaćanja pretplate.

en: The subscription's original subscription ID if this is a resubscribed subscription.
hr: Izvorni ID pretplate ako se radi o ponovnoj pretplati.

en: The subscription's resubscribed subscription ID.
hr: ID ponovnog pretplate pretplate.

en: The subscription's start date.
hr: Datum početka pretplate.

en: The subscription's trial date
hr: Probni datum pretplate

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all renewal orders including tax and shipping.
hr: Zbroj svih narudžbi za obnovu uključujući porez i dostavu.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all resubscribe orders including tax and shipping.
hr: Zbroj svih narudžbi za ponovnu pretplatu, uključujući porez i dostavu.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all subscription parent orders, including other items, fees, tax and shipping.
hr: Zbroj svih roditeljskih narudžbi pretplate, uključujući ostale artikle, naknade, porez i dostavu.

note: translators: %s: formatted total amount.
en: The sum of all switch orders including tax and shipping.
hr: Zbroj svih narudžbi za promjenu uključujući porez i dostavu.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The sum of all the upcoming renewal orders, including items, fees, tax and shipping, for currently active subscriptions.
hr: Zbroj svih nadolazećih narudžbi za obnovu, uključujući artikle, naknade, poreze i dostavu, za trenutno aktivne pretplate.

note: translators: %s: formatted amount.
en: The total amount of revenue, including tax and shipping, recovered with the failed payment retry system for renewal orders with a failed payment.
hr: Ukupni iznos prihoda, uključujući porez i otpremu, vraćen neuspjelim sustavom ponovnog pokušaja plaćanja za narudžbe za obnovu s neuspjelim plaćanjem.

en: The total number of sign-up, switch and renewal orders placed with your store with a paid status (i.e. processing or complete).
hr: Ukupan broj narudžbi za prijavu, promjenu i obnovu poslanih u vašoj trgovini s plaćenim statusom (tj. obrada ili dovršena).

en: The total number of subscriptions with a status of active or pending cancellation.
hr: Ukupan broj pretplata sa statusom aktivne ili na čekanju za otkazivanje.

en: The total number of subscriptions with a status other than pending or trashed.
hr: Ukupan broj pretplata sa statusom koji nije na čekanju ili u otpadu.

note: translators: %s: help tip.
en: The total value of this customer's sign-up, switch and renewal orders.
hr: Ukupna vrijednost narudžbi za prijavu, promjenu i obnovu ovog korisnika.

note: translators: placeholder is a time period (e.g. "4 weeks")
en: The trial period can not exceed %s.
hr: Probno razdoblje ne može premašiti %s.

note: translators: number of 1$: days, 2$: weeks, 3$: months, 4$: years
en: The trial period can not exceed: %1$s, %2$s, %3$s or %4$s.
hr: Probno razdoblje ne može premašiti: %1$s, %2$s, %3$s ili %4$s.

en: The update process may take a little while, so please be patient.
hr: Proces ažuriranja može potrajati malo, stoga budite strpljivi.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
hr: Nema dostupnih načina dostave. Molimo provjerite svoju adresu ili nas kontaktirajte ako trebate pomoć.

note: translators: placeholders are link opening and closing tags. 1$-2$: to gateway settings, 3$-4$: support docs on woocommerce.com
en: There is a problem with PayPal. Your API credentials may be incorrect. Please update your %1$sAPI credentials%2$s. %3$sLearn more%4$s.
hr: Postoji problem s PayPalom. Vaše API vjerodajnice možda nisu točne. Ažurirajte svoje %1$sAPI vjerodajnice%2$s. %3$sSaznajte više%4$s.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags. 1$-2$: docs on woocommerce, 3$-4$: dismiss link
en: There is a problem with PayPal. Your PayPal account is issuing out-of-date subscription IDs. %1$sLearn more%2$s. %3$sDismiss%4$s.
hr: Postoji problem s PayPalom. Vaš PayPal račun izdaje zastarjele ID-ove pretplate. %1$sSaznajte više%2$s. %3$sOdbaci%4$s.

en: There was an error locating the switch details.
hr: Došlo je do pogreške pri lociranju pojedinosti prekidača.

en: There was an error with the update. Please refresh the page and try again.
hr: Došlo je do pogreške s ažuriranjem. Osvježite stranicu i pokušajte ponovno.

en: There was an error with your request to resubscribe. Please try again.
hr: Došlo je do pogreške s vašim zahtjevom za ponovnu pretplatu. Molim te pokušaj ponovno.

en: There was an error with your request. Please try again.
hr: Došlo je do pogreške s vašim zahtjevom. Molim te pokušaj ponovno.

en: These are important questions for any subscription commerce business.
hr: Ovo su važna pitanja za svaku pretplatničku tvrtku.

en: These emails can be enabled, disabled and customised under the %sWooCommerce > Settings > Emails%s administration screen.
hr: Ove e-poruke se mogu omogućiti, onemogućiti i prilagoditi na administrativnom zaslonu %sWooCommerce &gt; Postavke &gt; E-pošta%s.

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

note: translators: %s: default e-mail subject.
en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: %s.
hr: Ovo kontrolira redak predmeta e-pošte. Ostavite prazno za korištenje zadanog predmeta: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: %s.
hr: Ovo kontrolira glavni naslov sadržan u obavijesti e-poštom. Ostavite prazno za korištenje zadanog naslova: %s.

note: translators: %s: default e-mail heading.
en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
hr: Ovo kontrolira glavni naslov sadržan u obavijesti e-poštom. Ostavite prazno za korištenje zadanog naslova: <code>%s</code> .

en: This date should be treated as an estimate only. The payment gateway for this subscription controls when payments are processed.
hr: Ovaj datum treba tretirati samo kao procjenu. Pristupnik plaćanja za ovu pretplatu kontrolira kada se uplate obrađuju.

en: This free extension makes it possible to migrate subscribers from 3rd party systems to WooCommerce. It also makes it possible to export your subscription data for analysis in spreadsheet tools or 3rd party apps.
hr: Ovo besplatno proširenje omogućuje migraciju pretplatnika sa sustava trećih strana na WooCommerce. Također omogućuje izvoz podataka o vašoj pretplati za analizu u alatima za proračunske tablice ili aplikacijama treće strane.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after a renewal order is placed on-hold.
hr: Ovo je obavijest o narudžbi koja se šalje kupcima i sadrži pojedinosti o narudžbi nakon što se narudžba za obnovu stavi na čekanje.

en: This is an order notification sent to the customer after payment for a subscription renewal order is completed. It contains the renewal order details.
hr: Ovo je obavijest o narudžbi koja se šalje kupcu nakon dovršetka plaćanja za narudžbu za obnovu pretplate. Sadrži detalje narudžbe za obnovu.

en: This is where subscriptions are stored.
hr: Ovdje se pohranjuju pretplate.

en: This new page is also where the customer can suspend or cancel their subscription, change payment method, change shipping address or upgrade/downgrade an item.
hr: Ova nova stranica također je mjesto gdje korisnik može obustaviti ili otkazati svoju pretplatu, promijeniti način plaćanja, promijeniti adresu za dostavu ili nadograditi/niziti stavku.

en: This order can no longer be paid because the corresponding subscription does not require payment at this time.
hr: Ova se narudžba više ne može platiti jer odgovarajuća pretplata trenutno ne zahtijeva plaćanje.

en: This page will display the results of the process as each batch of subscriptions is updated.
hr: Ova će stranica prikazati rezultate procesa kako se svaki skup pretplata ažurira.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
hr: Ovaj proizvod trenutno nije na zalihi i nedostupan.

en: This section shows any information about Subscriptions.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje sve informacije o pretplatama.

en: This section shows general information about the store.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje općenite informacije o trgovini.

en: This section shows information about Subscription payment methods.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje informacije o načinima plaćanja pretplate.

en: This section shows information about payment gateway feature support.
hr: Ovaj odjeljak prikazuje informacije o podršci značajke pristupnika plaćanja.

en: This subscription is no longer editable because the payment gateway does not allow modification of recurring amounts.
hr: Ovu pretplatu više nije moguće uređivati jer pristupnik plaćanja ne dopušta promjenu ponavljajućih iznosa.

note: Translators: Placeholders are opening and closing My Account link tags.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your %smy account page%s. | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your %smy account page%s.
hr[0]: Ova je pretplata postavljena na automatsku obnovu pomoću vašeg načina plaćanja u evidenciji. Možete upravljati ovom pretplatom ili je otkazati sa svoje %smy stranice računa%s.

note: Translators: Placeholder is the My Account URL.
en: This subscription is set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel this subscription from your my account page. %s | These subscriptions are set to renew automatically using your payment method on file. You can manage or cancel your subscriptions from your my account page. %s
hr[0]: Ova je pretplata postavljena na automatsku obnovu pomoću vašeg načina plaćanja u evidenciji. Ovom pretplatom možete upravljati ili je otkazati na stranici moj račun. %s

en: This variation can not be removed because it is associated with active subscriptions. To remove this variation, please cancel and delete the subscriptions for it.
hr: Ova se varijacija ne može ukloniti jer je povezana s aktivnim pretplatama. Da biste uklonili ovu varijaciju, otkažite i izbrišite pretplate za nju.

en: This will clear the persistent cache of all of subscriptions stored against users in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as queries to find a given user's subscriptions are run.
hr: Ovo će izbrisati trajnu predmemoriju svih pretplata pohranjenih za korisnike u vašoj trgovini. Očekujte sporiju izvedbu naplate, obnove i drugih funkcija povezanih s pretplatom nakon poduzimanja ove radnje. Predmemorije će se ponovno generirati tijekom vremena kako se pokreću upiti za pronalaženje pretplata određenog korisnika.

en: This will clear the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. Expect slower performance of checkout, renewal and other subscription related functions after taking this action. The caches will be regenerated overtime as related order queries are run.
hr: Ovo će izbrisati trajnu predmemoriju svih obnova, prebacivanja, ponovne pretplate i drugih vrsta narudžbi za sve pretplate u vašoj trgovini. Očekujte sporiju izvedbu naplate, obnove i drugih funkcija povezanih s pretplatom nakon poduzimanja ove radnje. Predmemorije će se regenerirati prekovremeno kako se izvode povezani upiti za narudžbu.

en: This will generate the persistent cache for linking users with subscriptions. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
hr: To će generirati trajnu predmemoriju za povezivanje korisnika s pretplatama. Predmemorije će se generirati prekovremeno u pozadini (putem Planera radnji).

en: This will generate the persistent cache of all renewal, switch, resubscribe and other order types for all subscriptions in your store. The caches will be generated overtime in the background (via Action Scheduler).
hr: To će generirati trajnu predmemoriju svih obnova, prebacivanja, ponovne pretplate i drugih vrsta narudžbi za sve pretplate u vašoj trgovini. Predmemorije će se generirati prekovremeno u pozadini (putem Planera radnji).

en: Timezone:
hr: Vremenska zona:

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: To apply a specific rule based on certain conditions, like high value orders or an infrequent renewal schedule, you can use the retry specific %s'wcs_get_retry_rule'%s filter. This provides the ID of the renewal order for the failed payment, which can be used to find information about the products, subscription and totals to which the failed payment relates.
hr: Da biste primijenili određeno pravilo na temelju određenih uvjeta, kao što su narudžbe visoke vrijednosti ili rijetki raspored obnove, možete upotrijebiti filtar %s&#39;wcs_get_retry_rule&#39;%s za ponovni pokušaj. Ovo daje ID naloga za obnovu za neuspjelu uplatu, koji se može koristiti za pronalaženje informacija o proizvodima, pretplati i ukupnim iznosima na koje se neuspjelo plaćanje odnosi.

en: To enable automatic renewals for this subscription, you will first need to add a payment method.
hr: Da biste omogućili automatske obnove za ovu pretplatu, prvo ćete morati dodati način plaćanja.

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s: link to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$s
hr: Da biste sada ponovno aktivirali pretplatu, također se možete prijaviti i platiti obnovu sa stranice svog računa: %1$s

[ctx: In customer renewal invoice email]
note: translators: %1$s %2$s: link markup to checkout payment url, note: no full stop due to url at the end
en: To reactivate the subscription now, you can also log in and pay for the renewal from your account page: %1$sPay Now &raquo;%2$s
hr: Da biste sada ponovno aktivirali pretplatu, također se možete prijaviti i platiti obnovu sa stranice svog računa: %1$sPay Now »%2$s

note: translators: $1: placeholder is number of weeks, 2$: path to the file
en: To record the progress of the update a new log file was created. This file will be automatically deleted in %1$d weeks. If you would like to delete it sooner, you can find it here: %2$s
hr: Za bilježenje tijeka ažuriranja stvorena je nova datoteka zapisnika. Ova će datoteka biti automatski izbrisana za %1$d tjedana. Ako ga želite izbrisati prije, možete ga pronaći ovdje: %2$s

note: translators: $1 and $2 are opening link tags, $3 is a closing link tag.
en: To resolve this as quickly as possible, please create a %1$stemporary administrator account%3$s with the user email woologin@woocommerce.com and share the credentials with us via %2$sQuickForget.com%3$s.
hr: Da biste to riješili što je brže moguće, stvorite %1$privremeni administratorski račun%3$s s korisničkom e-poštom woologin@woocommerce.com i podijelite vjerodajnice s nama putem %2$sQuickForget.com%3$s.

note: translators: $1 the log file name $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see further details about these errors, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%2$s
hr: Da biste vidjeli dodatne pojedinosti o ovim pogreškama, pogledajte datoteku dnevnika %1$s sa zaslona zapisnika %2$sWooCommerce.%2$s

note: translators: $1 is the log file name. $2 and $3 are opening and closing link tags, respectively.
en: To see the full error, view the %1$s log file from the %2$sWooCommerce logs screen.%3$s.
hr: Da biste vidjeli potpunu pogrešku, pogledajte datoteku dnevnika %1$s sa zaslona zapisnika %2$sWooCommerce.%3$s.

en: Today!
hr: Danas!

en: Total
hr: Ukupno

[ctx: Used in data attribute. Escaped]
en: Total
hr: Ukupno

[ctx: table heading]
en: Total
hr: Ukupno

en: Total Discount
hr: Totalni popust

en: Total Subscribers
hr: Ukupan broj pretplatnika

en: Total Subscription Orders
hr: Ukupan broj narudžbi za pretplatu

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscription Orders %s
hr: Ukupno narudžbe za pretplatu %s

en: Total Subscriptions
hr: Ukupno pretplata

note: translators: %s: help tip.
en: Total Subscriptions %s
hr: Ukupno pretplata %s

note: translators: placeholder is the formatted total to be paid for the subscription wrapped in <strong> tags
en: Total: %s
hr: Ukupno: %s

[ctx: table headings in notification email]
en: Totals
hr: Ukupno

en: Trash
hr: Otpad

en: Trashing this order will also trash the subscriptions purchased with the order.
hr: Bacanje ove narudžbe u otpad također će baciti u otpad pretplate kupljene uz narudžbu.

en: Trial End
hr: Završetak suđenja

[ctx: table heading]
en: Trial End
hr: Završetak suđenja

[ctx: customer subscription table header]
en: Trial end date
hr: Datum završetka suđenja

en: Turn off Automatic Payments
hr: Isključite automatska plaćanja

note: translators: 1: subscription status, 2: error message.
en: Unable to change subscription status to "%1$s". Exception: %2$s
hr: Nije moguće promijeniti status pretplate u &quot;%1$s&quot;. Iznimka: %2$s

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s".
hr: Nije moguće promijeniti status pretplate u &quot;%s&quot;.

note: translators: %s: subscription status.
en: Unable to change subscription status to "%s". Please assign a customer to the subscription to activate it.
hr: Nije moguće promijeniti status pretplate u &quot;%s&quot;. Molimo dodijelite korisnika pretplati da je aktivira.

en: Unable to find order for PayPal billing agreement.
hr: Nije moguće pronaći narudžbu za PayPal ugovor o naplati.

[ctx: Error message that gets sent to front end when upgrading Subscriptions]
note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to repair subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
hr: Nije moguće popraviti pretplate.%4$sPogreška: %1$s%4$sOsvježite stranicu i pokušajte ponovo. Ako se problem nastavi, %2$kontaktirajte podršku%3$s.

note: translators: 1$: error message, 2$: opening link tag, 3$: closing link tag, 4$: break tag
en: Unable to upgrade subscriptions.%4$sError: %1$s%4$sPlease refresh the page and try again. If problem persists, %2$scontact support%3$s.
hr: Nije moguće nadograditi pretplate.%4$sPogreška: %1$s%4$sMolimo osvježite stranicu i pokušajte ponovo. Ako se problem nastavi, %2$kontaktirajte podršku%3$s.

en: Unended Subscription Count
hr: Neograničeni broj pretplata

[ctx: relation to order]
en: Unknown Order Type
hr: Nepoznata vrsta narudžbe

[ctx: used in api error message if there is no long message]
en: Unknown error
hr: Nepoznata pogreška

en: Unlimited payments
hr: Neograničena plaćanja

en: Unpublished
hr: Neobjavljeno

en: Upcoming Recurring Revenue
hr: Nadolazeći periodični prihod

en: Update Complete
hr: Ažuriranje dovršeno

[ctx: text on submit button]
en: Update Database
hr: Ažurirajte bazu podataka

en: Update Error
hr: Pogreška ažuriranja

en: Update in Progress
hr: Ažuriranje u tijeku

note: translators: $1: address type (Shipping Address / Billing Address), $2: opening <strong> tag, $3: closing </strong> tag
en: Update the %1$s used for %2$sall%3$s of my active subscriptions
hr: Ažurirajte %1$s koji se koristi za %2$sall%3$s mojih aktivnih pretplata

note: translators: $1: opening <strong> tag, $2: closing </strong> tag
en: Update the payment method used for %1$sall%2$s of my current subscriptions
hr: Ažurirajte način plaćanja koji se koristi za %1$sall%2$s mojih trenutačnih pretplata

note: translators: placeholder is an error message.
en: Updating subscription dates errored with message: %s
hr: Ažuriranje datuma pretplate s pogreškom: %s

[ctx: a switch type]
en: Upgrade
hr: Nadogradite

en: Upgrade or Downgrade
hr: Nadogradite ili vratite na stariju verziju

en: Use this field to customise the text displayed on the checkout button when an order contains a subscription. Normally the checkout submission button displays "Place order". When the cart contains a subscription, this is changed to "Sign up now".
hr: Koristite ovo polje za prilagođavanje teksta koji se prikazuje na gumbu za naplatu kada narudžba sadrži pretplatu. Obično gumb za slanje naplate prikazuje &quot;Naruči&quot;. Kada košarica sadrži pretplatu, to se mijenja u &quot;Prijavite se sada&quot;.

en: Using the auto-renewal toggle is disabled while in staging mode.
hr: Korištenje prekidača za automatsko obnavljanje onemogućeno je dok je u načinu rada.

en: Variable Subscription
hr: Pretplata na varijablu

en: Variable subscription
hr: Promjenjiva pretplata

en: Variation ID, if applicable.
hr: ID varijacije, ako je primjenjivo.

note: translators: placeholder $1 is the Subscription version string ('2.3'), $2-3 are opening and closing <em> tags
en: Version %1$s brings some new improvements requested by store managers just like you (and possibly even by %2$syou%3$s).
hr: Verzija %1$s donosi neka nova poboljšanja koja zahtijevaju upravitelji trgovina poput vas (a možda čak i %2$syou%3$s).

note: translators: placeholder is version number
en: Version %s
hr: Verzija %s

en: Version 2.0 has been in development for more than a year. We've reinvented the extension to take into account 3 years of feedback from store managers.
hr: Verzija 2.0 je u razvoju više od godinu dana. Ponovno smo osmislili proširenje kako bismo uzeli u obzir 3 godine povratnih informacija od upravitelja trgovina.

en: Version 2.1 introduces some great new features requested by store managers just like you (and possibly even by %syou%s).
hr: Verzija 2.1 uvodi neke sjajne nove značajke koje zahtijevaju upravitelji trgovina poput vas (a možda čak i %syou%s).

note: translators: placeholder is the display name of a payment gateway a subscription was paid by translators: %s: payment method.
en: Via %s
hr: Preko %s

[ctx: view a subscription]
en: View
hr: Pogled

en: View Email Settings
hr: Pregledajte postavke e-pošte

en: View Reports
hr: Pregledajte izvješća

en: View Retry
hr: Pogledaj Ponovno pokušaj

[ctx: custom post type setting]
en: View Subscription
hr: Pogledajte pretplatu

[ctx: in plain emails for subscription information]
en: View Subscription: %s
hr: Pregledajte pretplatu: %s

en: View and manage subscriptions
hr: Pregledajte pretplate i upravljajte njima

en: View other subscriptions &rarr;
hr: Pogledajte ostale pretplate →

en: View subscription
hr: Pogledajte pretplatu

[ctx: in plain emails for subscription information]
note: translators: placeholder is either view or edit url for the subscription
en: View subscription: %s
hr: Pogledajte pretplatu: %s

en: View subscriptions
hr: Pogledajte pretplate

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: View the status of your subscription in %1$syour account%2$s. | View the status of your subscriptions in %1$syour account%2$s.
hr[0]: Pogledajte status svoje pretplate na %1$svoj računu%2$s.

note: translators: placeholder is order's view url
en: View your order: %s
hr: Pogledajte svoju narudžbu: %s

note: translators: placeholder is subscription's view url
en: View your subscription: %s
hr: Pogledajte svoju pretplatu: %s

en: Virtual
hr: Virtualan

en: WARNING: Bad things are about to happen!
    
    The payment gateway used to purchase this subscription does not support modifying a subscription's details.
    
    Changes to the billing period, recurring discount, recurring tax or recurring total may not be reflected in the amount charged by the payment gateway.
hr: UPOZORENJE: Loše stvari će se dogoditi! Pristupnik za plaćanje korišten za kupnju ove pretplate ne podržava izmjenu podataka o pretplati. Promjene razdoblja naplate, ponavljajući popust, ponavljajući porez ili ponavljajući ukupni iznos možda se neće odraziti na iznos koji naplaćuje pristupnik za plaćanje.

en: WP REST API Endpoints
hr: WP REST API krajnje točke

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want the details of a specific subscription? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id>/%s.
hr: Želite detalje određene pretplate? Nabavite %s/wp-json/wc/v1/subscriptions/<id> /%s.

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Want to know more about Subscriptions %s?
hr: Želite li saznati više o pretplatama %s?

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.
hr: Želite navesti sve pretplate na web-mjestu? Nabavite %s/wp-json/wc/v1/subscriptions%s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: Want to list all the subscriptions on a site? Get %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Want the details of a specific subscription? Get %s/wc-api/v2/subscriptions/<id>/%s.
hr: Želite navesti sve pretplate na web-mjestu? Nabavite %sexample.com/wc-api/v2/subscriptions/%s. Želite detalje određene pretplate? Nabavite %s/wc-api/v2/subscriptions/<id> /%s.

en: Want to renew early via the checkout? Click %shere.%s
hr: Želite li obnoviti ranije putem naplate? Kliknite %ovdje.%s

en: Want your customers to be able to subscribe to non-subscription products?
hr: Želite da se vaši klijenti mogu pretplatiti na proizvode bez pretplate?

note: translators: placeholders are opening and closing tags. Leads to docs on version 2
en: Warning! Version 2.0 is a major update to the WooCommerce Subscriptions extension. Before updating, please create a backup, update all WooCommerce extensions and test all plugins, custom code and payment gateways with version 2.0 on a staging site. %1$sLearn more about the changes in version 2.0 &raquo;%2$s
hr: Upozorenje! Verzija 2.0 veliko je ažuriranje proširenja WooCommerce Pretplate. Prije ažuriranja, izradite sigurnosnu kopiju, ažurirajte sva proširenja WooCommercea i testirajte sve dodatke, prilagođeni kod i pristupnike za plaćanje s verzijom 2.0 na početnom mjestu. %1$sSaznajte više o promjenama u verziji 2.0 »%2$s

note: translators: placeholder is Subscriptions version number.
en: Warning! You are running version %s of WooCommerce Subscriptions plugin code but your database has been upgraded to Subscriptions version 2.0. This will cause major problems on your store.
hr: Upozorenje! Pokrećete verziju %s koda dodatka WooCommerce Subscriptions, ali vaša baza podataka je nadograđena na verziju 2.0 za pretplate. To će uzrokovati velike probleme u vašoj trgovini.

en: Warning: Deleting a user will also delete the user's subscriptions. The user's orders will remain but be reassigned to the 'Guest' user.
    
    Do you want to continue to delete this user and any associated subscriptions?
hr: Upozorenje: Brisanjem korisnika izbrisat će se i korisnikove pretplate. Narudžbe korisnika ostat će, ali će biti ponovno dodijeljene korisniku &#39;Gost&#39;. Želite li nastaviti brisati ovog korisnika i sve povezane pretplate?

en: We can not find your old subscription item.
hr: Ne možemo pronaći vašu staru pretplatnu stavku.

en: We can't find a paid subscription order for this user.
hr: Ne možemo pronaći narudžbu plaćene pretplate za ovog korisnika.

note: translators: placeholder is a number
en: We can't find a subscription with ID #%d. Perhaps it was deleted?
hr: Ne možemo pronaći pretplatu s ID-om #%d. Možda je izbrisano?

en: We couldn't create a renewal order for your subscription, please try again.
hr: Nismo uspjeli izraditi narudžbu za obnovu vaše pretplate, pokušajte ponovno.

en: We couldn't find the original renewal order for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original renewal orders for items in your cart. The items were removed.
hr[0]: Nismo uspjeli pronaći izvornu narudžbu za obnovu artikla u vašoj košarici. Stavka je uklonjena.

en: We couldn't find the original subscription for an item in your cart. The item was removed. | We couldn't find the original subscriptions for items in your cart. The items were removed.
hr[0]: Nismo mogli pronaći izvornu pretplatu za artikl u vašoj košarici. Stavka je uklonjena.

en: We didn't just improve interfaces for humans, we also improved them for computers. Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints.
hr: Nismo samo poboljšali sučelja za ljude, već smo ih poboljšali i za računala. Vaše aplikacije sada mogu stvarati, čitati, ažurirati ili brisati pretplate putem krajnjih točaka RESTful API-ja.

en: We have finished processing your subscription renewal order.
hr: Završili smo s obradom vaše narudžbe za obnovu pretplate.

en: We hope you enjoy it!
hr: Nadamo se da ćete uživati!

en: We were unable to locate that subscription, please try again.
hr: Nismo uspjeli pronaći tu pretplatu, pokušajte ponovno.

note: translators: Placeholders are opening and closing link tags.
en: We weren't able to locate the set of report results you requested. Please regenerate the link from the %1$sSubscription Reports screen%2$s.
hr: Nismo uspjeli locirati skup rezultata izvješća koje ste tražili. Ponovno generirajte vezu sa zaslona %1$sIzvješća o pretplati%2$s.

en: Weekly
hr: Tjedni

en: Welcome to Subscriptions 2.0
hr: Dobrodošli u Pretplate 2.0

en: Welcome to Subscriptions 2.1!
hr: Dobrodošli u Pretplate 2.1!

note: translators: placeholder is Subscription version string ('2.3')
en: Welcome to WooCommerce Subscriptions %s!
hr: Dobrodošli u WooCommerce pretplate %s!

en: Welcome to WooCommerce Subscriptions 2.1
hr: Dobrodošli u WooCommerce pretplate 2.1

en: What happens when a customer wants to purchase a subscription product for someone else?
hr: Što se događa kada kupac želi kupiti pretplatnički proizvod za nekog drugog?

en: What personal information your store shares with external sources depends on which third-party payment processor plugins you are using to collect subscription payments. We recommend that you consult with their privacy policies to inform this section of your privacy policy.
hr: Koje osobne podatke vaša trgovina dijeli s vanjskim izvorima ovise o tome koje dodatke za obradu plaćanja treće strane koristite za prikupljanje plaćanja pretplate. Preporučujemo da se posavjetujete s njihovim pravilima o privatnosti kako biste informirali ovaj odjeljak o svojoj politici privatnosti.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags, linking to additional privacy policy documentation.
en: What we collect and store
hr: Što prikupljamo i pohranjujemo

en: What we share with others
hr: Ono što dijelimo s drugima

en: What's new?
hr: Što ima novog?

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When Cancelled
hr: Kada je Otkazano

en: When a subscription is activated, either manually or after a successful purchase, new users will be assigned this role.
hr: Kada se pretplata aktivira, bilo ručno ili nakon uspješne kupnje, novim će se korisnicima dodijeliti ova uloga.

[ctx: Used as end date for an indefinite subscription]
en: When cancelled
hr: Kada se otkaže

note: Translators: %s URL to erasure request screen.
en: When handling an %s, should personal data within subscriptions be retained or removed?
hr: Prilikom rukovanja %s-om, trebaju li se osobni podaci unutar pretplata zadržati ili ukloniti?

en: When switching to a subscription with a different recurring payment or billing period, should the price paid for the existing billing period be prorated when switching to the new subscription?
hr: Prilikom prelaska na pretplatu s različitim periodičnim plaćanjem ili obračunskim razdobljem, treba li se cijena plaćena za postojeće obračunsko razdoblje proporcionalno razmjeriti prilikom prelaska na novu pretplatu?

en: When switching to a subscription with a length, you can take into account the payments already completed by the customer when determining how many payments the subscriber needs to make for the new subscription.
hr: Prilikom prelaska na pretplatu s duljinom, možete uzeti u obzir plaćanja koja je korisnik već izvršio pri određivanju koliko uplata pretplatnik treba izvršiti za novu pretplatu.

en: When switching to a subscription with a sign up fee, you can require the customer pay only the gap between the existing subscription's sign up fee and the new subscription's sign up fee (if any).
hr: Prilikom prelaska na pretplatu uz naknadu za registraciju, možete zahtijevati da korisnik plati samo razmak između naknade za registraciju postojeće pretplate i naknade za registraciju nove pretplate (ako postoji).

en: With WooCommerce Subscribe All the Things, they can! This experimental extension is exploring how to convert any product, including Product Bundles and Composite Products, into a subscription product. It also offers customers a way to subscribe to a cart of non-subscription products.
hr: Uz WooCommerce Pretplatite se na sve, oni mogu! Ovo eksperimentalno proširenje istražuje kako pretvoriti bilo koji proizvod, uključujući pakete proizvoda i složene proizvode, u proizvod na pretplatu. Također nudi kupcima način da se pretplate na košaricu proizvoda bez pretplate.

en: With early renewals enabled, customers can renew their subscriptions before the next payment date.
hr: S omogućenim ranim obnovama, korisnici mogu obnoviti svoje pretplate prije sljedećeg datuma plaćanja.

note: translators: placeholders are opening and closing link tags
en: With manual renewals, a customer's subscription is put on-hold until they login and pay to renew it. %1$sLearn more%2$s.
hr: S ručnim obnavljanjem, pretplata korisnika se stavlja na čekanje dok se ne prijavi i plati da je obnovi. %1$sSaznajte više%2$s.

note: translators: all placeholders are opening and closing <code> tags, no need to order them
en: With the %s'wcs_default_retry_rules'%s filter, you can define a set of default rules to apply to all failed payments in your store.
hr: S filtrom %s&#39;wcs_default_retry_rules&#39;%s možete definirati skup zadanih pravila koja će se primijeniti na sva neuspješna plaćanja u vašoj trgovini.

note: translators: $1: opening <a> tag linking to WC API docs, $2: closing <a> tag, $3: opening <a> tag linking to WP API docs, $4: closing <a> tag
en: WooCommerce 2.6 added support for %1$sREST API%2$s endpoints built on WordPress core's %3$sREST API%4$s infrastructure.
hr: WooCommerce 2.6 dodao je podršku za krajnje točke %1$sREST API%2$s izgrađene na infrastrukturi %3$sREST API%4$s jezgre WordPressa.

[ctx: label for the system status page]
en: WooCommerce Account Connected
hr: WooCommerce račun je povezan

note: Plugin Name of the plugin
en: WooCommerce Subscriptions
hr: Pretplate na WooCommerce

[ctx: used in User Agent data sent to PayPal to help identify where a payment came from]
en: WooCommerce Subscriptions PayPal
hr: Pretplate na WooCommerce PayPal

en: WooCommerce Subscriptions Update
hr: Ažuriranje pretplata na WooCommerce

en: WooCommerce Subscriptions Update in Progress
hr: Ažuriranje pretplata na WooCommerce u tijeku

en: Would you like to add a payment method now?
hr: Želite li sada dodati način plaćanja?

note: translators: 1: token display name, 2: opening link tag, 4: closing link tag, 3: opening link tag.
en: Would you like to update your subscriptions to use this new payment method - %1$s?%2$sYes%4$s | %3$sNo%4$s
hr: Želite li ažurirati svoje pretplate za korištenje ovog novog načina plaćanja - %1$s?%2$sDa%4$s | %3$sNe%4$s

en: Y/m/d g:i:s A
hr: Y/m/dg:i:s A

[ctx: post date]
note: translators: php date format
en: Y/m/d g:i:s A
hr: Y/m/dg:i:s A

note: translators: date placeholder for input, javascript format
en: YYYY-MM-DD
hr: GGGG-MM-DD

en: Year
hr: Godina

en: Yes
hr: Da

en: You are about to trash one or more orders which contain a subscription.
    
    Trashing the orders will also trash the subscriptions purchased with these orders.
hr: Spremate se baciti u otpad jednu ili više narudžbi koje sadrže pretplatu. Odbacivanjem narudžbi u otpad će se također odbaciti pretplate kupljene s tim narudžbama.

en: You are deleting a subscription item. You will also need to manually cancel and trash the subscription on the Manage Subscriptions screen.
hr: Brišete stavku pretplate. Također ćete morati ručno otkazati i baciti pretplatu u smeće na zaslonu Upravljanje pretplatama.

en: You can not reactivate that subscription until paying to renew it. Please contact us if you need assistance.
hr: Ne možete ponovno aktivirati tu pretplatu dok ne platite da biste je obnovili. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: You can not renew this subscription early. Please contact us if you need assistance.
hr: Ovu pretplatu ne možete obnoviti ranije. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: You can not resubscribe to that subscription. Please contact us if you need assistance.
hr: Ne možete se ponovno pretplatiti na tu pretplatu. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: You can not suspend that subscription - the suspension limit has been reached. Please contact us if you need assistance.
hr: Ne možete obustaviti tu pretplatu - dosegnuto je ograničenje obustave. Molimo kontaktirajte nas ako trebate pomoć.

en: You can not switch this subscription. It appears you do not own the subscription.
hr: Ne možete promijeniti ovu pretplatu. Čini se da niste vlasnik pretplate.

en: You can not switch to the same subscription.
hr: Ne možete se prebaciti na istu pretplatu.

en: You can only switch to a subscription product.
hr: Možete se prebaciti samo na proizvod s pretplatom.

en: You can't renew the subscription at this time. Please try again.
hr: Trenutno ne možete obnoviti pretplatu. Molim te pokušaj ponovno.

en: You cannot modify a subscription that does not belong to you.
hr: Ne možete mijenjati pretplatu koja vam ne pripada.

en: You cannot remove an item that does not exist.
hr: Ne možete ukloniti stavku koja ne postoji.

en: You do not have permission to create subscriptions
hr: Nemate dopuštenje za stvaranje pretplata

en: You do not have permission to read the subscriptions count
hr: Nemate dopuštenje za čitanje broja pretplata

en: You have a subscription to this product. Choosing a new subscription will replace your existing subscription.
hr: Imate pretplatu na ovaj proizvod. Odabirom nove pretplate zamijenit ćete postojeću pretplatu.

en: You have added a variation of this product to the cart already.
hr: Već ste dodali varijaciju ovog proizvoda u košaricu.

en: You have already subscribed to this product and it is limited to one per customer. You can not purchase the product again.
hr: Već ste se pretplatili na ovaj proizvod i ograničen je na jedan po korisniku. Proizvod ne možete ponovno kupiti.

en: You have an active subscription to this product already.
hr: Već imate aktivnu pretplatu na ovaj proizvod.

en: You have no active subscriptions.
hr: Nemate aktivnih pretplata.

en: You have reached the end of subscriptions. Go to the %sfirst page%s.
hr: Došli ste do kraja pretplata. Idite na %sprvu stranicu%s.

[ctx: Used in admin email: new renewal order]
note: translators: $1: customer's billing first name and last name
en: You have received a subscription renewal order from %1$s. Their order is as follows:
hr: Primili ste narudžbu za obnovu pretplate od %1$s. Njihov redoslijed je sljedeći:

en: You have successfully changed your subscription items. Your new order and subscription details are shown below for your reference:
hr: Uspješno ste promijenili svoje stavke pretplate. Podaci o vašoj novoj narudžbi i pretplati prikazani su u nastavku za vašu referencu:

note: translators: placeholders are 1$: item name, and, 2$: opening and, 3$: closing link tags
en: You have successfully removed "%1$s" from your subscription. %2$sUndo?%3$s
hr: Uspješno ste uklonili &quot;%1$s&quot; iz svoje pretplate. %2$s Poništiti?%3$s

[ctx: Default email subject for email to customer on completed renewal order]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables that will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s renewal order from %2$s is complete
hr: Vaša narudžba za obnovu %1$s od %2$s je dovršena

[ctx: Default email subject for email with downloadable files in it]
note: translators: $1: {blogname}, $2: {order_date}, variables will be substituted when email is sent out
en: Your %1$s subscription renewal order from %2$s is complete - download your files
hr: Vaša narudžba za obnovu pretplate %1$s od %2$s je dovršena - preuzmite svoje datoteke

en: Your applications can now create, read, update or delete subscriptions via RESTful API endpoints with the same design as the latest version of WooCommerce's REST API endpoints.
hr: Vaše aplikacije sada mogu stvarati, čitati, ažurirati ili brisati pretplate putem RESTful API krajnjih točaka s istim dizajnom kao najnovija verzija WooCommerceovih REST API krajnjih točaka.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed from your cart.
hr: Vaša košarica sadržavala je nevažeći zahtjev za promjenu pretplate. Uklonjeno je iz vaše košarice.

en: Your cart contained an invalid subscription switch request. It has been removed. | Your cart contained invalid subscription switch requests. They have been removed.
hr[0]: Vaša košarica sadržavala je nevažeći zahtjev za promjenu pretplate. Uklonjeno je.

en: Your cart has been emptied of subscription products. Only one subscription product can be purchased at a time.
hr: Vaša košarica je ispražnjena od pretplaćenih proizvoda. Istovremeno se može kupiti samo jedan pretplatnički proizvod.

note: translators: placeholders are opening and closing <strong> tags
en: Your customers can now view the full details of a subscription, including line items, billing and shipping address, billing schedule and renewal orders, from a special %sMy Account > View Subscription%s page.
hr: Vaši klijenti sada mogu vidjeti sve pojedinosti pretplate, uključujući stavke retka, adresu za naplatu i dostavu, raspored naplate i narudžbe za obnovu, na posebnoj stranici %sMoj račun &gt; Prikaz pretplate%s.

en: Your database has been updated successfully!
hr: Vaša baza podataka je uspješno ažurirana!

en: Your early renewal order was successful.
hr: Vaša rana narudžba obnove bila je uspješna.

[ctx: Default email heading for email to customer on completed renewal order]
en: Your renewal order is complete
hr: Vaša narudžba za obnovu je dovršena

en: Your request to undo your previous action was unsuccessful.
hr: Vaš zahtjev za poništavanje prethodne radnje nije bio uspješan.

en: Your subscription change is complete
hr: Promjena vaše pretplate je dovršena

en: Your subscription change is complete - download your files
hr: Promjena vaše pretplate je dovršena - preuzmite svoje datoteke

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been cancelled.
hr: Vaša pretplata je otkazana.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been put on hold.
hr: Vaša je pretplata stavljena na čekanje.

[ctx: Notice displayed to user confirming their action.]
en: Your subscription has been reactivated.
hr: Vaša je pretplata ponovno aktivirana.

[ctx: Default email heading for email with downloadable files in it]
en: Your subscription renewal order is complete - download your files
hr: Vaša narudžba za obnovu pretplate je dovršena - preuzmite svoje datoteke

en: Your subscription will be activated when payment clears. | Your subscriptions will be activated when payment clears.
hr[0]: Vaša pretplata će biti aktivirana kada se uplata izvrši.

en: Your {blogname} renewal order has been received!
hr: Vaša narudžba za obnovu {blogname} primljena je!

en: Your {blogname} renewal order receipt from {order_date}
hr: Potvrda vaše narudžbe za obnovu {blogname} od {order_date}

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete
hr: Promjena vaše pretplate na {blogname} od {order_date} je dovršena

en: Your {blogname} subscription change from {order_date} is complete - download your files
hr: Promjena vaše pretplate na {blogname} od {order_date} je dovršena - preuzmite svoje datoteke

[ctx: default email subject for cancelled emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Cancelled
hr: [%s] Pretplata je otkazana

[ctx: default email subject for expired emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Expired
hr: [%s] Pretplata je istekla

[ctx: default email subject for suspended emails sent to the admin]
note: translators: placeholder is {blogname}, a variable that will be substituted when email is sent out
en: [%s] Subscription Suspended
hr: [%s] Pretplata je obustavljena

en: [Remove]
hr: [Ukloniti]

en: [{blogname}] New subscription renewal order ({order_number}) - {order_date}
hr: [{blogname}] Nova narudžba za obnovu pretplate ({order_number}) - {order_date}

en: [{blogname}] Subscription Switched ({order_number}) - {order_date}
hr: [{blogname}] Promijenjena pretplata ({order_number}) - {order_date}

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}, retry scheduled to run {retry_time}
hr: [{site_title}] Automatsko plaćanje nije uspjelo za {order_number}, ponovni pokušaj zakazan za pokretanje {retry_time}

en: a customer suspends a subscription
hr: korisnik obustavi pretplatu

en: a subscription expires
hr: pretplata ističe

en: account erasure request
hr: zahtjev za brisanje računa

en: an automatic payment fails
hr: automatsko plaćanje nije uspjelo

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of days. (e.g. "Bill this every day / 4 days")
en: day | %s days
hr[0]: dan

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: day | days
hr[0]: dan

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: days prior to Renewal Day
hr: dana prije Dana obnove

[ctx: example number of days / weeks / months]
en: e.g. 3
hr: npr. 3

[ctx: example price]
en: e.g. 5.90
hr: npr. 5,90

[ctx: example price]
note: translators: %s is a currency symbol / code translators: placeholder is a currency symbol / code
en: e.g. 9.90
hr: npr. 9,90

en: emails sent to the customer and store manager
hr: e-poruke poslane kupcu i voditelju trgovine

[ctx: period interval (eg "$10 _every_ 2 weeks")]
en: every
hr: svaki

note: translators: billing period (e.g. "every week").
en: every %s
hr: svaki %s

[ctx: period interval with ordinal number (e.g. "every 2nd"]
note: translators: period interval, placeholder is ordinal (eg "$10 every _2nd/3rd/4th_", etc)
en: every %s
hr: svaki %s

note: translators: placeholder is localised datetime
en: expected clearing date %s
hr: očekivani datum čišćenja %s

[ctx: Edit product screen, between the Billing Period and Subscription Length dropdowns]
en: for
hr: za

en: how long to wait between retry attempts
hr: koliko treba čekati između pokušaja ponovnog pokušaja

note: translators: placeholder is human time diff (e.g. "3 weeks")
en: in %s
hr: u %s

[ctx: date on subscription updates list. Will be localized]
en: l jS \o\f F Y, h:ia
hr: l jS \o\f FY, h:ia

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of months. (e.g. "Bill this every month / 4 months")
en: month | %s months
hr[0]: mjesec

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: month | months
hr[0]: mjesec

en: new related order methods in WCS_Related_Order_Store
hr: nove povezane metode narudžbe u WCS_Related_Order_Store

[ctx: no trial period]
en: no
hr: Ne

en: now
hr: sada

en: staging
hr: uprizorenje

en: subscriptions
hr: pretplate

[ctx: there's a number immediately in front of this text]
en: suspensions per billing period.
hr: obustave po obračunskom razdoblju.

en: the status applied to the renewal order and subscription
hr: status primijenjen na narudžbu za obnovu i pretplatu

en: the total number of retry attempts
hr: ukupan broj pokušaja ponovnog pokušaja

[ctx: initial payment on a subscription]
en: up front
hr: unaprijed

note: translators: %1$s is the file version, %2$s is the core version
en: version %1$s is out of date. The core version is %2$s
hr: verzija %1$s je zastarjela. Osnovna verzija je %2$s

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of weeks. (e.g. "Bill this every week / 4 weeks")
en: week | %s weeks
hr[0]: tjedan

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: week | weeks
hr[0]: tjedan

[ctx: Subscription billing period.]
note: translators: placeholder is number of years. (e.g. "Bill this every year / 4 years")
en: year | %s years
hr[0]: godina

[ctx: Used in the trial period dropdown. Number is in text field. 0, 2+ will need plural, 1 will need singular.]
en: year | years
hr[0]: godina
